Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért van ez?...

Peppuh kérdése:

Szerintetek miért van ez? 6nappal a nemvárt előtt, barnázás vagy rendesen megjött nemtudom eldönteni!?

Figyelt kérdés
6nappal vagyok a nemvárt előtt..ma elkezdtem barnázni,de többször kell mennem a wc-re és olyan mintha megjött volna..vagymii..görcsölök elég keményen kb mint menzii-kor ez a görcsölés tart 4-5napja..tegnap még csak nagyon halvány rózsaszínes volt de csak a wc papíron látszott..most viszont pecsételek de nemtudom eldönteni hogy mi lehet..sötét vörös vagy inkább barnás de ahj..a derekam is annyira fáj és nagyon sok a savam..mar vettem be a mai nap folyamán 2kapszula NoSpa görcs oldót is..de azsem igazán szünteti meg ..:/ kérlek valaki aki ebben vagy ehez hasonló cipőben jar írjon par sort..vagy aki tapasztaltabb..sajnos egyedül vagyok a párommal és nincs aki tanácsot adna nekem ebben.. Köszönöm szépen
2016. júl. 8. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha tegnap barnáztál, ma meg pecsételsz, akkor meg fog jönni.

Szerintem nem vagy terhes :((

2016. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Terhesség alatt egyszerűen nem tudom mi az a barnázás ,meg pecsételés az hol van a fenekedből jön?
2016. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
6nap múlva kéne ..ezert furcsalom es ha mégis jön előtte 1-2nappal szoktam tompán görcsölni..de ez most teljesen más..a párom megjegyezte hogy a mellbimbóim masabbak lettek..kicsit mintha duzzadtabbak ..étvágytalanság stb..nem értem ezt az egészet..kellemetlenül érzem magam :(
2016. júl. 8. 19:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen ilyenek rendes esetben nam fordulnak elő főleg ez a "barnázás,pecsételés"ha terhes valaki ben jön meg ha nem terhes akkor megjön.A vetélő kismamák szokta barnázni majd vérezni !
2016. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sok oldalon olvastam hogy beagyazodaskor szokott lenni a mensihez hasonló 1-2csepp ver vagy barna színű mittudom en mi..én nagyon sok oldalon utanna néztem de ittis csak 2009-1011-2012-13-14-es komikat láttam..
2016. júl. 8. 19:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi lehet velem..eddig 100%-na éreztem hogy ebből babánk lesz..most viszont csak arra tudok gondolni hogy faj a hasiim alja :(
2016. júl. 8. 19:32
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem spec ilyen volt a lanyommal a beagyazodas...ovu utani 9-10. napon egy rozsaszines csepp a bugyimon majd megegy..jol el is keseredtem hogy megfog jonni...feltettem egy tampont. de kozben hasmenesem volt (ami ram abszolut nem jellemzo) nagyon fajt a gyomorszajam, erosen gorcsolt a hasam...aztan a tampon ures volt ezert nem tettem be ujjat de masnap megint foltos volt a bugyim, kb egy ket 5 ftos meretu barna folt..megint betettem a tampont de uresen huztam ki es utana mar nem is pecseteltem, a tuneteim is megszuntek, csak jo par nappal azutan jottek elo mikor mar pozit teszteltem...szoval en nagyon drukkolok, hozzatennem, a masodik terhessegemnel viszont nem volt ilyen beagyazodas, ellenben minden probalkozos ciklusban elkedtem 4-5 nappal mensi elott barnazni es nem is lett belole baba, csak mikor elkedtem inni a palastfu - cickafark tea -e vitamin kombot, na akkor elmult a barnazas es azonnal sikerult is a masodik baba. ha megjonne megis a menzeszed, talan erdemes volna neked is ezekhez nyulni.
2016. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyos vagy hogy normális hangnemben írtál vissza..en azinten feltettem egy tampont este viszont egy 5ft os méretű vércsepp vol rajta mintha vízzel lett volna higitva ezt azertirom mert nagyon világos bolt es tényleg pici..hat tettem fel másik tampont..de az eros görcs mostmar csak a jobb oldalamon jelentkezik a petefészkem környékén..aludni sem tudok miatta..olyanokat szurkál hogy nemrég meg a könny is kijött a szememből..nospat szedem rá egyesével 2,5orankent de nemigazan használ..melegvizes palackkal is próbálkoztam már...es semmii..maximum imádkozok hogy elmúljon es tudjak ujjabb 1orat aludni.. Páromnak este mondtam hogy nemhiszem hogy lesz baba...és nagyon maga alatt van :( de szegény megvan ilyedve rendesen tőlem..ahogy jajjgatok es sokszor pityergek hogy nem bírom tovább..pedig en nagyon tűrő képes vagyok de ez akkoris durva..:/ es az a baj hogy elveszi a hitemet a baba felől...:( mert iszonyatosan faj a jobb oldalam 1ponton..
2016. júl. 9. 01:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2016. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hat a jobb oldalt meg fáj a petefészkem es a méhem kornyeken hol erősebben hol gyengebben..ahogy mondtam raktam fel tampont a vegen látszik par csepp ilyen barna színű nemtudommmi..es 1csepp ver szerűség is látszik rajta..az alvsom annyi volt hogy reggel 5-tol 8-ig de ez mar haladás mert máskor félóra órákat tudok csak a fájdalom miatt..hajnalba megettem 1fel banánt es ittam rostos levet .. De nem vettem be nospat..picit jobban..de amikor általában kimondom h jobban vagyok hat raszolok mert utána legjobban szokott fájni a hasam..
2016. júl. 9. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!