Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lenne magzatvíz?

Nem lenne magzatvíz?

Figyelt kérdés
37+2 hkm vagyok és úgy érzem mintha csak a babám lenne a pocakban...Tudom,hogy van magzatvíz, csak annyira érzem minden porcikáját ..Más is volt így?
2016. júl. 8. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem lenne, halott lenne.

A végén jársz, nem meglepő hogy érzed.

2016. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Aztamindenit első, hogy írhatsz ilyet??? pfffujjj de gáz vagy!!!



kérdező, ne aggódj, ha elfolyt volna a magzatvized se lenne gond mert 3 óránként újratermelődik :) viszont 2-3 óránként pont emiatt újra és újra elöntene, szóval nem tudod nem észrevenni! de valóban az utolsó 4 hétben 1 literre csökken a magzatvíz mennyisége, szóval azt tényleg jól érzed, hogy lényegesen kevesebb lehet, na meg nagy, a hely kicsi, azért is érzel mindent :)

én 36 hetes vagyok, szó szerint fáj ha mocorog :)

2016. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló, akkor nem egyedül vagyok ezzel.. Szivárogni tuti nem szivárog..😊
2016. júl. 8. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Minek a hiszti? Jól írta az első, ha nem lenne víz, akkor a kicsi már halott lenne. Ez egy tény. Semmi gonoszság nem volt benne.
2016. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Kerdezo.. mindent jol irt az elso es utolso valaszolò. Te meg pont egy iszonyatos nagy zagyvasagot veszel be. Inkabb vedonot kerdezd meg!:)
2016. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy tudom hogy Van... A második válaszoló értette mire gondolok...Csak kíváncsi voltam más is van-e ígY. És az elsőre csak annyit tudok mondani,hogy nem ilyen választ vár egy mindennapos kismama aki amúgy is be van rezelve..
2016. júl. 9. 02:37
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Miért milyen választ vártál egy ilyen bumburnyák kérdésre? Egy terhes anyuka beszámolóját se hallottad még egész életedben?

Egy 2,5-4 kilós napokon belül megszületésre kész érett baba mozgolódik benned, még jó hogy érzed, más a falat kaparja kínjában!

És persze hogy nem fogja fel a víz az érzést, hisz kitölti a méhedet és arányaiban már kevesebb veszi körül, de igen ha nem lenne, már nem éreznéd, mert halottként nem mocorog.

2016. júl. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen undok vagy... Remélem boldog vagy...
2016. júl. 9. 03:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is elmúltam 36 hetes, és sokszor szabályosan fáj, mikor mocorog a kislányom, igazi kis boxbajnok :) Már közeledik a vége, sok-sok kitartást kívánok Neked!
2016. júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!