Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babat nem erzem 1-2napja...

Ha a babat nem erzem 1-2napja baj lehet?

Figyelt kérdés

Par napja alig erzem a babat,de neha neha erzek buborekolast a hasamban...az jot vagy rosszat jelent?

22hetes vagyok,mar 16hetes kor ota erzem,de most alig 1x vagy 2x egy nap.

Baj van a babaval vagy mi lehet vele??



#baba #magzatmozgás #nincs magzat mozgas
2016. júl. 8. 21:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

23:37

4 orankent nemerzem,nem mondtak hogy figyeljem minden 4orankent.

Igen erzem de csak egy kicsit es nagyon gyengen,de ez is 1 vagy 2x van egy nap,felek hogy elveszitem a babaot,nagyon vartuk,remelem tenyleg nem lesz baja,csak mar 4 napja alig mozog valamit elotte meg redszeresen egesz nap.

Lehet hogy a fronttol ellustult volna?vagy rugdos es jol van o csak en nem erzem ot?!

Es ha egy hetig vagy ket hetig igy marad az se baj??

Koszonom neked is Boldog Babavarast!! :)


5:40

Es neked meddig tartott ez??


Mondtak azt hogy felidonel ez soknal elofordul.

Es mitol lehet a folytonos hanyinger?felnyomhatja a baba a gyomromat??

Vagy mitol lehet hogy faj alul a hasam?

2016. júl. 9. 07:18
 12/15 anonim ***** válasza:
5:40-es vagyok, vagy 2-3 napig. Első nap voltam az ügyeleten és utána se mozgott még. Alhasi fájdalmam is sokszor volt, mindenféle, hol görcsös, hol szúró, hol ilyen nyomás érzés, talán egyszer volt mikor egy tasak magnosolv hatására nem múlt el 24 hetesen és azzal kórházba mentem. (Igen, paramami vagyok). Akkor se találtak semmi gondot egyébként. Nő a baba, nyom mindent, folyamatosan rendeződnek a szervek. Ha aggódsz, bármikor ott van az ügyelet és nyugodtan mehetsz haza.
2016. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha többségünk azt mondja, aki már jól túl van a 22.héten hogy ebben az időszakban, mivel picike, még nem kell hogy folyamatosan érezd akkor miért nem hiszed el? A kérdésedre válaszoltunk, de látom ennek ellenére sem nyugodtál meg. Ha ennyire aggódsz és úgy érzed baj van, akkor viszont tényleg menj el a kórházba egy UH-ra, hogy megnyugodj. Mást nem tudok mondani. :)

Majd azért írd meg mi lett! Drukkolunk!

A 33.hetes voltam.

2016. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha feszít a hasad, de nem görcsöl, az normális, mert nő a méhed folyamatosan, ennek vannak kellemetlenebb szakaszai.


A babáknak is vannak lustább időszakaik. Most hidegebb az idő, mint pár nappal ezelőtt, simán lehet ettől is. Az én fiam augusztus végén született. Az egész nyári időszakban, míg a hasamban volt, a meleg napokon majd kiugrott, úgy bulizott, a hidegebb napokon meg lapított, mintha ott se lenne. Ő egy kicsike ember, neki se egyforma minden napja, ahogy nekünk sem. :) Ha napi pár alkalommal érzed, az egy ekkora gyereknél teljesen jó, tényleg van olyan is, aki ekkora magzattal még nem is érez mozgást (pl. hasfalon tapadó lepény miatt).

2016. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

5:40

Igen alhasi fajdalmaim,szuro erzeseim nekem is vannak.

Semmi baj a babaval,mostmar mocorog es erzem is,de sokszor faj a hasam.


Koszonom tenyleg mindenkinek a sok segitseget,elfogadtam hogy ha itt mindenki azt mondja hogy semmi baj akkot lehet hogy igazatok van.

Nem mentem ugyeletre megvartam meg a hetveget es elkezdett szombaton tobbet mozogni,majd vasarnap beindult.

2016. júl. 10. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!