Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki januárra várja a...

Van itt aki januárra várja a babát és már tudja, hogy kisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 07:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan januárra várom, de még nem tudom a nemét. Jövő héten megyek a 12 hetes uh-ra, remélem tudnak mondani valamit, mert sokaktól olvastam itt, hogy már megmondták a 12 hetes genetiakin :)
2016. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
En is januarra varom, szerdan lesz a 12 hetes uh, viszont nekem a dokim azt mondta hogy a 20 het elott nem tud nemet mondani, vagy lehet nem akar talalgatni.
2016. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hasonló a helyzet itt is :)


Látszik már valami pocak-kezdemény? :) Nálam mintha ezen a héten kezdene a puffadás átalakulni...

2016. júl. 9. 08:37
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is volt egy kis felesleg a hasamon, de a hasam alja, mintha már máshogy domborodna egy picikét, de ez még csak saccolás :)

1-es vagyok

2016. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Január 10-re várom. 11+4naposan voltam uhn. Ott én kérdeztem rá, hogy a kukit látni a lába között! Azota voltam gebetikán ott nem mobdták meg a német. Voltunk kombinált teszten is ott meg el is felejtettük megkérdezni. De vsn már egy 4 éves fiam. Igazából nekünk mindegy is!
2016. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En januar 21-re vagyok kiirva, tegnap voltam 12 hetes uh-n es annyira magamutogatos volt a dragank hogy a doki szerint fiu, meg mi is lattuk a kukacat :) aztan ki tudja mi lesz meg ebbol
2016. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem mintha domborodna a hasam alol, de ez igazabol csak nekem tunik fel, senki mas nem latja rajtam kivul. Az is lehet, hogy mar annyira varom a terhes pocit, hogy egy kis puffadast is annak velek. Mondjuk nekem estefele latszik inkabb, reggel eppen hogy csak, igy szerintem egyenlore puffadas.
2016. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én január 7-re várom a kisbabámat. Most lépek a 14. hétbe pont. Voltunk a 12. heti ultrahangon de sajnos nem tette szét a lábát és ezért még nem tudjuk a nemét.

Nekem pár napja teljesen elmúlt a puffadásom, szinte összement a pocim. Remélem, hogy ez normális ilyenkor hogy már nem puffadok. Most azért is jobb így mert jobban lehet látni az alakuló, kerekedni kezdő terhes pocimat.



R.

2016. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok 5 vagyok Andi!


Ti érzitek már esetleg a babát? Alig hittem el de én 10 héttöl érzem. Ultrahangon be is bizonyossodott hogy tényleg őt érzem. Ma iszonyat sokat mozog. 😊 Én az elsőt is éreztem 14+5hetesen már. Most nagyon elöl van megtapadva. Mondta a doki is hogy ezért lehet.

2016. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én még semmit nem érzek. Ma kicsit szurkált és feszült elöl a hasam (lenn, a méhemnél) kb. egy órán át. Nem volt intenzív, csak épphogy éreztem. Nem utal gondra, ugye?
2016. júl. 9. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!