Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki januárra várja a...

Van itt aki januárra várja a babát és már tudja, hogy kisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 07:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sztem nő a méhed! Nekem is szokott szurkálni még. Elsővel is így volt.
2016. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén hogy néha esténként lefekvéskor szoktam érzékelni valami mozgolódást, de fogalmam sincs hogy mi az...mintha apró gyengéd rúgások lennének. De tényleg nem tudom hogy ez mi.

Honnan fogom tudni hogy a babámat érzem egyáltalán???

Nekem ő lesz az első.


R.

2016. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A barátnőm azt mondta, hogy ő gyomorkorgáshoz, gyomorkavargáshoz hasonló érzést érzett először, aztán a negyedik nap után jött rá, hogy az tulajdonképpen a baba mozgása.


Most a köldököm mellett szurkál enyhén...

2016. júl. 9. 14:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Most még a köldök alatt van a baba. Én lüktetéshez tudom hasonlítani amit érzek meg a bugyborékoló érzés.
2016. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na igen, lüktetésnek is mondhatnám én is...de nem tudom hogy ez most a baba lenne vagy valami más??


R.

2016. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én január 18 ra vagyok kiírva,genetikai uhn semmit nem mutatott :)van már egy 9 éves kissrác + 6 éves kislány, úgyhogy mindegy ,de azért izgalmas. Pocaklakót má egy hete jól érzem mocorogni :)
2016. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok Januar 7-re vagyok kiirva és a 12.hetemen a genetikai vizsgàlaton 90% kisfiut mondtak.Es Nagy az öröm mert 1 kislànyom van!
2016. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!