Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség ilyenkor esélyes?

Terhesség ilyenkor esélyes?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 napom nagyon feszült volt, mert megfogalmazódott bennem a kérdés hogy terhes vagyok-e. A barátommal együtt voltunk, de végül is nem szexeltünk, mert mikor berakta pár mp után kértem hogy húzza ki, mert nagyon fájt. Még szűz vagyok, bár ez nem 100% mert szertornáztam és ugyebár ilyenkor van esély arra hogy spárga vagy valami ilyesmi miatt már nincs is szűzhártyám. Az "akció" után 1-2 napra megjött, de olyat is hallottam hogy valakinek attól független hogy megjön, terhes. És én azért hiszem azt hogy az lehetek, mert az előváladéktól is teherbe lehet esni. Ez az egész kb 1-2 hete történt, és 2 napja eléggé fáj a hasam minden pontján, nem kívánok semmilyen ételt és hányingerem is szokott lenni. Szerintetek ennyitől teherbe lehet esni, mint ami velem történt? Negatív kommenteket hanyagoljátok ha lehetséges!
2016. júl. 10. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
"1-2 napra megjött" - az normális volt, vagy sokkal kevesebb? ua napig tartott?
2016. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen normális volt, mondhatni kicsit soknak is, és 3 napig tartott úgy mint általában.
2016. júl. 10. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor nem vagy terhes! (ha valaki terhes, akkor jóval kevesebb ha egyáltalán megjön) Védekezzetek gumival, megéri, nem kell izgulni - (és félni sem, mert azért lehetett, hogy fájt)
2016. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2016. júl. 10. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
már nem vagy szűz ha berakta. mindegy milyen rövid időre.
2016. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem élvezett beléd, tehát nem jutott sperma beléd, vagyis nem termékenyülhettél meg. Nyugi, nem lesz baba! :) de ha betette, akkor mindgy hogy mennyi időre, ha nem csak hozzádért, hanem benned volt, mindegy hogy a szűzhártya elszakadt e vagy sem, már nem vagy szűz. :)
2016. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) én csak az előváladék miatt aggódtam különösképpen:D
2016. júl. 11. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!