Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden oké, a baba mintha nonstop pörögne 😃 szinte nem is alszik semmit sem :)
2016. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére minden rendben,de ezt a nagy meleget nem szeretjük☺ úgy vettem észre .ilyenkor inkább reggel,este mozog,napközben kevesebbet mint hűvösebb napokon
2016. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vettetek már valamit?

Tudjátok a baba nemét, esetleg vannak már nevek?

Hogy viseletek a terhességet?

Hányadik baba? Hanyadikára vagytok kiírt?

Hány évesek vagytok?

2016. júl. 11. 16:18
 4/18 anonim ***** válasza:

Annyit alszik, hogy attól félek, hogy idekinn fogja behozni az ébrenlétnek a lemaradását. :)

Tudjuk már, hogy kislány, tudjuk a nevét és én már a pozitív teszt után egy nappal megvettem neki a rózsaszín puha és meleg kissapkát. :D

2016. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Minden oké. Egyre többet mozog. A meleget én sem szeretem. Nevünk még nincs, vagyis van néhány a listán, de még nem döntöttünk. A babaholmi viszont majdnem fullos, már csak babakocsi kell és néhány apróság.
2016. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Október 4-re vagyok kiírva, 28 hetes vagyok! Elkezdődött a harmadik trimeszter! :) Kisfiam lesz(második baba, már van egy pici lányom)

Én nagyon fitt vagyok, a mai mérés szerint 60 kiló vagyok (3 jött eddig fel, tudom nem sok, de nekem így megy)

A neve is megvan már! :)

2016. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Október 10, Izabell. Második,első október 4-i. 25vagyok. Utálom a meleget,a baba is,meg se áll egész nap. Vizesedek,akkora vagyok,mint egy bálna,bár mindenki kevesebbnek néz 15kilóval legalább. Hasban vagyok nagy,nehéz a csontom. Kb 10kiló jött fel,ebből biztosan több kiló a víz. Amúgy elvagyok,augusztustól nem dolgozom már,főleg mert ovi szünet van a nagynak és az apja csak a július utolsó hetét vállaja,mikor a szünet kezdődik. Augusztus elején megyünk pestre,akkor hozzuk el a ruhák másik részét ismerőstől,meg az utazó ágyat,játszó szőnyeget,babakocsiz vagy tőle,vagy vesszünk egyet. Én szüleim is vesznek még ezt azt. Minden más megvan,tele az ágy alja pelenkával,törlővel,textil pelussal,minden típusú krémmel,fürdetővel,samponnal,testápoloval,gyógyszerekkel.
2016. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Holnap lépek a 28 hétbe. Minden rendben van, a meleget nagyon nem szeretjük, olyankor mocorgás sincs annyi. Apának a hangját már nagyon jól ismeri, minden este amikor hazajön a.munkából akkor mindig nagyon aktív.

Nem is csodálkozom hiszen kislányt várunk.

Már szinte minden megvan "csak" a babakocsi nincs.

Pár hete elkezdett folyni az előtejem is, remélem szoptatni is fogom tudni.

Ti hogy vagytok? Mi újság veletek?

2016. júl. 29. 13:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Október 23ra vagyok kiírva és szinte semmi sincs még meg. Nem is nagyon hajt a vágy, hogy beszerző útra induljak. De azt nem értem, hogy ha én is a 28.hétben vagyok, akkor az, aki előttem három héttel jár, az hogy lehet szintén a 28ban?
2016. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert az egy julius 11-ei valasz :)
2016. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!