Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott külső méhszáj?

Nyitott külső méhszáj?

Figyelt kérdés
A külső méhszájam kinyilt 18 hetesen.Nem mondta a doki hogy baj van.Reggel este 2 dél körül €Magnéziumot szedek többet fekszem sok folyadékot iszom,de egyre erősebben érzek hüvelyi nyilalást feszülést,alhasban fájdalmat és görcsöket.A baba mozog állandóan.Nem mulnak a tünetek sem fekvésre sem ülésre egész nap érzem őket.Két hét mulva megyek uhra.Tovább nyilhatott a méhszáj.Akinaek van tapasztalata ossza meg velem.Köszönöm.
2016. júl. 11. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Remélem én is.Most keddig várhatok akkor lesz a 20 hetes uh akkor tudok beszélni a dokimmal is.Ha jol tudom az ultrahangon látszik a méhszáj is talán azt is megnézik.Remélem csak feldáztam és az csinál problémát.Tudtam,hogy nem lesz egyszerű a terhességem de nem gondoltam,hogy már jelentkeznek a gondok.Habár lehet ez is normális csak valóban sokkal élénkebben érzem ezeket a terhes dolgokat és egyből megijeszt ,ekvégre terhes sem lehetnék és az elözzö babám is a remek ügyeleti illetve sztk orvosi ellátás miadt ment el.Ezért is van magán dokim.Többet ez nem fordulhat elő.szoval remélem semmi gond. :)
2016. júl. 17. 21:33
 12/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az UH-n azt látnák, ha a méhnyak lerövidült, de a nyitottságát nem tudják megállapítani (max. a belső méhszájét, az úgynevezett tölcsérképződést). De azt is csak hüvelyi UH-val, márpedig 20 hetesen már hasit fognak csinálni. De mindenképp mondd el a dokidnak akkor is a tüneteidet.
2016. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Megvolt a 20hetes uh nem mondtak semmi rendelleneset.Hasi illetve hüvelyi uht is csináltak.a méhszály 4cm.Ennyit mondtak.Nem vizsgáltak ugyhogy nem tudom nyiltam e tovább.Jelenleg a görcsöket nem igazán érzem már inkább csak a hüvelyben érzek némi érzékenységet fájdogálást nyilalgatást,hol jobban hol kevésbé.De erre is azt mondták lehet normális.Hát nem tudom elsö babás vagyok igen vékony lehet tényleg csak jobban érzen ezeket a dolgokat.Habár szerintem akkor sem indokolja a mindennapos hüvekyfáját a vékonyságom.
2016. júl. 22. 14:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2022. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!