Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiírt kismamák,...

Augusztusra kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én nagyon rosszul viselem már, Augusztus 18-ra vagyok kiírva, első baba, fiú :) Ti hogy vagytok? Hogy viselitek a meleget? Kész van már minden?

34hkm


2016. júl. 11. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én augusztus 12re vagyok kiírva. A héten jön a babakocsi és a matrac az ágyába. Minden más megvan, készen van.

A bőrönd bepakolva, szóval már csak várunk az indulásra. :)

Második gyerkőc, az első fiú, most lányt várunk.

Ezt a nagy kánikulát, mint a mai nehezen viselem, de kibírható (a fiam szeptemberi, úgyhogy már van benne tapasztalatom). De általában fitt vagyok, már anyósomék sokkot kapnak, ha meglátnak bicajjal, mert még azzal járkálok.

2016. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én augusztus 8. körül szülök. Jól vagyok, még dolgozom. Kb. még két hétig. A kánikulát is jól viselem.

Minden megvan már a babának, a ruháit is kivasaltam. A szülőcsomag is összepakolva nekem és az apának is.

2016. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nagyon remélem, hogy Július utolsó hetében már itt lesz, mert nagyon rosszul vagyok. Viszonylag kicsi hasam van, és a baba nyomja az artériám, sokszor elájulok, és alig kapok levegőt. Már nekünk is kész van minden, hetek óta, már csak a baba hiányzik :)
2016. júl. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!