Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » P3-as lett a citológiám,...

P3-as lett a citológiám, valószínűleg csak gyulladás, de közben kiderült, hogy kb.5 hetes terhes vagyok. Maradhat a baba?

Figyelt kérdés
Jövő héten tudok csak dokihoz menni, telefonon csak annyit mondott, hogy meglátjuk, mi lesz a babával, a kezelés fontosabb. Volt már, aki a terhesség elején szembesült a P3-as eredménnyel? Elmaradt a kezelés vagy végigcsinálta? Megmaradt a baba? Lett valami baja? Légyszi, segítsetek! Kétségbe vagyok esve!
2010. ápr. 15. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én olyat tudok, akinek terhesség alatt lett p3- asszem. Neki megszületett a babája. Kérdezz meg másik dokit is mindenképpen! Az tuti, hogy többször vettek mintát a terhessége alatt a lánynak, erre emlékszem, de sajna nem közeli ismerősöm, így nem igazán tudom felhívni és megkérdezni, de az tuti, hogy van baba, mert kb 4 nappal előbb szült, mint én:) és egészséges a kicsi, és vele sincs gond. Gondolom most kezelik.

Mindenképpen kérdezz meg egy másik doki véleményét is, mert nekem nem annyira szimpi ez a meglátjuk mi a baba sorsa mondat. Nem hentesárú vagy, hanem egy érző lény, és ne ezt mondja, hanem konkrétumokat. Pl. nem jó ötlet megtartani mert: és ezer dolgot felsorolni, olyat, amire te is azt mondod, hogy bakker, nem vállalom be. Vagy mndja azt, hogy megtarthatja, de, és ezer tanács, mire kell figyelni..

2010. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az első válaszolóval, mindenképpen kérdezz meg egy másik orvost is a véleményéről. És ne csak azt mondja, amit írtál, hanem teljesen fejtse ki a szempontjait!

Akár itt neten is kereshetsz egy dokit, akinél felteheted a kérdésedet, és tutira fog írni valamit neked!

2010. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhességem alatt más okból voltam kórházban.

A szobatársam 20 hetes terhes volt - előtte 3 héttel tudta meg, hogy terhes, mert nem volt menszije - és P4-es volt a cytológiája. Műteni akarták a beteg területet, de bentléte alatt csodaszépen kezelve lett, és így a műtét elmaradt.

Szóval szerintem is kérdezz meg több orvost, és látod, ez egy pozitív példa :-)

2010. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 S.Ági ***** válasza:
Szia! Nekem is p3 lett,és én is féltem,de végül kaptam egy hetes glicerin kezelést és egyből p2 lett! :-)Fel voltam fázva,a kezelés után minden ok lett! Azóta jobban vigyázok magamra! Ne idegeskedj,biztosan te is csak felfáztál!
2010. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A P2-es az mit jelent pontosan? Az jó eredménynek számít?
2010. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a p1 p2 igen, jó, de kb a szűz lányoknak van p1 eredménye:) vagy a nagyon kikezelt lányoknak- barátnőmnek egyszer volt p3-asa és kikezelték, p1 es eredmény volt az utolsó:) neki mondta a dokija, amit írtam a p1ről:))) az enyém mindig p2es volt. 5 fokozata van ennek a tesztnek, az 5ös tuti rák.
2010. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Doki mondta, hogy maradhat a baba. :)
2010. ápr. 20. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

:) na azéé:)) mit mondott, mire kell vigyázni, vagy mit fog/tok csinálni, és hogyan? császár lesz? én nemtom hanyadik voltam- azt tanácsoltam, hogy válts dokit:D


Ha lesz kis időd megosztanád velem, velünk ezen infokat kérlek?

köszi szépen:)


K.

2010. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak annyit mondott, hogy halasszuk el a kezelést. Ha teherbe tudtam tőle esni, valószínűleg nem olyan komoly a gyulladás (mert valószínűleg az), hogy emiatt elvetéljek, de majd kell egy citológiai vizsgálatot csinálni még a terhesség alatt. A pici méretei megfelelőek, 2 hét múlva újabb UH, ott már lesz szívhang is. A szülésről még nem esett szó, hogy császár vagy ez is mehet-e simán, mint az első. Nem szeretnék császárt, de ha a baba egészsége megkívánja, akkor nem lesznek álmatlan éjszakáim amiatt, hogy nem tudtam rendesen megszülni.
2010. ápr. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!