Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyi koffeint fogyaszt...

Ki mennyi koffeint fogyaszt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt volt,hogy 3 kávét is megittam.Amióta babát várok reggelente megiszok egy fél presszót sok tejjel,ritkán délután megiszom a másik felét és pár korty kólát,mert az jó hányingerre max 1-2 dl naponta.Ez sok koffein?
2016. júl. 12. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 presszókávét doki tudtával. :)
2016. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem sok koffein, én terhesség előtt szintén min. 3 jó erős presszó kávét ittam, az első harmadban azonban egyáltalán nem, nem is a koffein miatt, hanem még a gondolatától is hányingerem volt. most a 17. hétben vagyok, néha megiszok egy felet, azt is jó sok tejjel, kb. fele-fele arányban, mert am elalszom, alacsony a vérnyomásom... én ink. a kólát hagynám el, tele van méreganyaggal, és sztem a csontképződésben is árthat, bár én terhesség előtt is elég kóla ellenes voltam...
2016. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 kávét iszok naponta tejjel.....és nekem is lecsúszik 1-2dl kóla,ami tényleg bevált nekem is a hányingerre. Első 2 terhességemnél is ittam ezeket nem volt gond. Szerintem ez még nem sok.
2016. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most járunk a 12.héten így remélem,hogy lassan a hányinger is elmúlik.Akkor a kóla megy.Érdekes,mert amúgy a kólát szökőévben egyszer kívánom meg,most viszont napi szinten.
2016. júl. 12. 17:58
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Most vagyok 6 hetes még semmi hányingerem nincsen iszok kávét 2 szer instantot.Jó a kóláról hallani anno híreszteltem én is itt e csodahatását a hányinger ellen de hamar leszóltak miatta pedig a jó öregek erre esküdtek.Én majd kólázni is fogok ha jön de üvegeset szoktam benni napi 3-üveggel 3 szor 2 dl.
2016. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2-3 alkalommal ittam kávét anponta. Volt, hogy rendes főzöttet (2 eszpresszónyi mennyiség / alkalom), volt, hogy capuccino-t, volt, hogy tasakos 2in1,3in1 "kávét".

Mikor mire volt gusztusom vagy lehetőségem.

2016. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én sem voltam colás. Most ölni tudnék érte. 14 hetes vagyok. Miota betöltöttem mintha jobb lenne. Ma is tegnap is csak egyszer jött rám a hányinger.
2016. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Instant kávét iszok napi egyszer, vagy kétszer.

14 hetes kismama vagyok.

2016. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem sok. Nekem azt mondta a doki, nyugodtan igyam. Én reggel szoktam, ritkán kora délután. 2 gyerekem van, semmi bajuk.
2016. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1-2 kávét sok tejjel és sok cukorral naponta. alacsony vérnyomás miatt, amúgy nem innám, annyira nem szeretem.

34hkm

2016. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!