Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit rakjak be feltétlenül a...

Mit rakjak be feltétlenül a kórházi csomagokban? Mi az amit te nem raktál be és utólag megbántad?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

császárhoz szivacs mosdani...kevés volt a wc papír :D kevés volt a betét...bugyiból csak fekete!!! én fehéret vittem...nagyon megbántam. Mellbimbóvédő és mellszívó..a kórházban könyörögni kellett érte...mire adtak, már 39 fokos lázam volt a mellgyulladástól...10 napig bent feküdtem vele..

ja és KAJA!!! semmi jóra ne számíts e téren.

2016. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Eldobhato bugyi es kiskesztyu a gyereknek, ha nagy korommel szuletne
2016. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Hajszárító. Azt hittem nem gond néhány nap, majd itthon... a szülés után úgy néztem ki, mint aki 2 napot kapált tűző napon.
2016. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Sok-sok víz. Folyamatosan szomjas voltam, mondták is, hogy napi 3 literrel ajánlott meginni a tejtermelés beindulása érdekében. Második szülésemnél már a szülőszobás csomagomba is raktam 2 palackkal, meg a kórháziba is.
2016. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kaja mindképp,én 3/4 órával szülés után kerültem le osztályra, majd' éhen haltam( ez volt 3/4 10kor) na majd délbe ebéd... TOROSKÁPOSZTA. Páromat meg csak 4kor engedték be... Sok-sok inni való, én tudatlan beraktam sok gyümilevet, de hiába volt szűrt,nem ihattam, XIXO ice tea-n élek azóta is. :D Köntös felesleges volt, illetve nekem a mellszívó is.. viszont bimbóvédő krémet nem vittem, és jó lett volna.(Baba csomagba lesz egy kis minta,ha neked is lesz, de nem tuti,hogy elég..) Betétből vigyél bőven, 2-3 csomaggal is, mi 5-öt kaptunk,de nekem nem volt elég aznap délutánig se..
2016. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Enni innivaló. Persze attól függ hàny órakor szülsz és hogy alakulnak a dolgok, ezeket pár óta múlva párod/férjed vagy a család is tud vinni. Bombóvédő krém. Olyan amit nem kell lemosni. Saját hibámból tanulva, legyen nálad egy pohár ha tudsz fejni akkor adják oda a babának, persze jó lenne nem cumisüvegből. Illetve én nem vittem be melltartó betétet pedig kellett volna.
2016. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

En csak italt nem vittem,pedig megorultem a gyumolcsleert, jo par ora volt mire valaki tudott hozni.

Mast mindent jol pakoltam.

2016. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Bugyit b.aszki elfelejtettem...
2016. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Mellbimbovedő krémet amit nem kell lemosni!!
2016. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én csak rendes bugyival készültem, de császár lett, és azt nem vehettem fel. A szobatársamtól kaptam 1x használatos hálós bugyit(alig gumis), ami majd a köldökömig ért, így nem nyomta a sebet, és környékét. :)

Szóval vagy olyat vennék, vagy exxxtra mama bugyit. :D

2016. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!