Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit rakjak be feltétlenül a...

Mit rakjak be feltétlenül a kórházi csomagokban? Mi az amit te nem raktál be és utólag megbántad?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 21:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. júl. 13. 07:48
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak a bimbóvédő maradt ki. Nem gondoltam, hogy kelleni fog, így párom vett egy "akármilyet".


eldobható pelenkázóalátét jó találmány. nem a baba alá, hanem alád. Nem biztos, hogy van kapacitás naponta (akár többször) véres lepedőt kicserélni anyuka alatt.

2016. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, és sportkupakos palack, ha innál, és nem tudsz felkelni (akár császár, akár gátseb miatt... vagy csak mert végre rácuppant a cicire, és tudod, ha megmozdulnál, vége a varázsnak)
2016. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

miért vagyok így lepontozva??


1

2016. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Nedves törlő!!!Én szülés után nem igazan tudtam wcpapírt használni csak nedveset.Az nagyon jó volt hogy vittem. Mondjuk a babapopsitörlő is megfelel a célra. Több méretű betét. Nekem első nap az extra meret kellett de 2. nap elég volt a kisebb...és így tovább. Volt szobatársam pedig ölni tudott volna egy aranyér kenőcsért.
2016. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Aranyér ülőpárna. Ha lenne legközelebb nem felejteném ki. Nem volt poén állva enni az ödémas meggyötört alfelem miatt.

A mellszívó is hiányzott. A bababarát kórházban nem adtak.


Hajszárító és más hasonlók nekem nem kellettek, nem tudtam hajat mosni bent (túl hosszú, fenékig ér, nem egyszerű megmosni). Egyébként baromi meleg volt, anélkül is megszáradt volna, formázásra pedig nem lett volna időm.

2016. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
75%
En arra emlékszem,hogy egy csomo tena ladyt vittem be de később rájöttem,hogya legjobb sima szárnyas betét csak kettő egymás mellé(hosszába):):):)XD!És még arra,hogy rengeteg hálóing kellett,és eldobhatós bugyi:)Ja és ha rendes szülés lesz akkor nem árt egy aranyér párna a gátseb miatt.
2016. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!