Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hét körüli kismamák,...

12. hét körüli kismamák, mivel telnek a napjaitok? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Ez már az az időszak amikor a rosszullétes tünetek enyhülnek (nálam mondjuk nem is volt), látható pocak még nincs, a babát még nem érezni. Olyan köztes helyzet, mert nincs még meg az az igazi terhes "érzés", de már elég sokan tudják a dolgot és kérdezgetnek :)


Mivel telnek a napjaitok? Hogy vagytok és mit éreztek? Milyen tünetek vannak még jelen?


2016. júl. 13. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon türelmetlenül várom a jövő hét hétfői 12. Heti ultrahangot. Nekem már van egy kis pocakom, előtte nem volt, úgyhogy pár ismerősnek és rokonnak feltűnt a dolog, de csak azt mondom, hogy híztam kicsit. :) nem is volt semmi tünetem, úgyhogy nekem is az a bajom, hogy nem tudom hogy terhes vagyok. :D pedig biztos :D
2016. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont egy éve ilyenkor voltam 11 hetes. Kivettünk 1,5 hét szabit, mert azt hittük, ez volt az utolsó nyaralásunk egy darabig (ehhez képest most már voltunk a gyerekkel, mert jó baba).


Ekkor még hánytam, meg szédültem javában, de kihányni csak az ebédet hánytam ki, így ehettem nyugodtan.:) Éppen tengernél voltunk, emlékszem, és jól éreztem magam, mert ott nincs annyira meleg, mint ami itthon volt. jaj, most olyan nosztalgiám támadt.:)

2016. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi is épp a tengeren gondolkodunk most :) Lehet juli vége fele elmegyünk egy kicsit kiruccanni :)


Első, ugyanígy vagyok! A tegnap voltam a 12. heti UH-n és ahogy vizsgálni kezdett mondtam neki, hogy mindenekelőtt annyit mondjon, hogy megvan-e és jól van, mert semmit nem érzek :D Elmosolyodott és megnyugtatott, hogy minden rendben :) Mondjuk pár másodperc múlva nekem is látható volt, hiszen úgy rúgdolózott a maga 5 és fél centijével és picike lábaival, hogy ennivaló volt :D

2016. júl. 13. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Óóóh de jó! Jó neked, hogy már túl vagy rajta, el sem tudom mondani, mennyire lassan telik az idő, sohanapján fog eljönni a hétfő :D remélem nekem is jó hírrel szolgál majd az orvos :)
2016. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ma töltőttem a 13.hetet.Jól vagyok, elmúltak a rosszullétek, màr van egy kicsi pocim.:)

jelenleg még semmit se érzek, de már várom hogy érezzhessem.:)

2016. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves első: rendben lesz minden, meglátod ;)


Utolsó: hányadik baba? Amiatt kérdezem, mert neked már látszik. Nekem is van egy kis hasam, de még nem a baba :( Tegnap, mikor láttam, hogy hol vizsgálja a babát elképedtem :D Ami nekem van, az a köldökömnél egy úszógumi :D

2016. júl. 13. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.11hét 4napos kismama vagyok,jövő héten szerdán megyek genetikára.Nagyon várom már,de én hétfőn voltam kontroll vizsgálaton a nőgyógyásznál és már ott us olyan kis cuki vabaformája volt😊.Ő már a 3. babánk,van egy 6éves fiunk és egy 3 éves lányunk.Nekem már most nagyon látszódik a hasam,de nyílván még nem a baba nagy😊.
2016. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!