Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+5-napos babás vagyok....

18+5-napos babás vagyok. Kismamák mivel telnek napjaitok? Nem fáradtok el estére? Mennyit pihentek naponta? Véleményeket irjatok! Köszi

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az első babádat várod,akkor jól pihend ki magad,mert ennyire könnyen nyugodtan már nem leszel többet.

Nekem a 3-ik terhességem eléggé nehéz volt,valahogy azt viseltem legnehezebben,állandóan fáradt voltam nem tudtam mégsem aludni,nehéz volt eléggé.De akkor is el kellett látnom a családom,a gyerekeimet.

Majd ha már a másodikat várod,nem lesz kérdés mivel teljenek a napjaid.Szóval szerintem pihenj amennyit csak tudsz,élvezd a terhességet,tervezgesd a babaszobát,vásárolgass a babádnak,járj sokat emberek közé,érezd jól magad amennyire csak tudod.


Boldog babavárást,üdv.

2009. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen sokkal fáradékonyabb vagyok,a házi munát is beosztom szépen,míg máskor az egész lakást egy fél nap alatt kisubickoltam,most két-három fázisban csinálom meg.Úgy vettem észre magamon,hogy egy kicsit türelmetlenebb is vagyok,meg a lábam szokott éjszaka zsibbadni,illetve combtőben fájni,ha sokat mozgok.De annyi baj legyen a baba jól van,csak még nem mutatta,hogy fiú vagy lány igen huncut.18 hetes és 3napos
2009. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első baba nekem is:)) én sem sem tudom még sajna:( fiú vagy kislány.Remélem hétfön megtudom,akkor kell menni a kötelező ultrahangra. szép babavárást mindenkinek.
2009. jan. 21. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Reggel: "nem akarok oviba menni" 8-12órákat dolgozok:S (ovi=munkahely)

Délig valahogy felkelek az asztal mögött dolgozok, ebédelek, netezek.

Este: ahogy végzek legkorábban 17kor, akkor amit szeretnék elintézni azt gyorsan, felszedem a párom, vagy ő engem és irány haza. A család többi része tvzik, akkor csatlakozok (20perc), majszolok pár szendvicset, és megyek aludni, először csak ledőlök, hogy 5perc, csak utána nem lehet felkelni, így van, hogy csak reggel mosok fogat, és veszem észre, upsz ruhában aludtam.... Néha sikerül előtte eljutni a fürdőig...

Nem vagyok kimerülve...:S

17hetes kismama

2009. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok idom van pihenni iskola meg munka mellett! Irigylem azokat (persze nem negativ ertelemben), akik mar a terhesseg elejetol fogva csak ugy elmehetnek tappenzre (akar nyomos indokkal, akar nem), legalabb tudnak pihenni. En most vagyok a vizsgaidoszakom kozepen, igy meg a stresszbol is kiadosan kapok.
2009. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 14. héttől itthon vagyok, mert véreztem. Elég fáradékony vagyok, lehet azért is, mert alacsony a vérnyomásom. Délelőtt főzőcskézek - most legalább extrább dolgokat is van időm csinálni, délután olvasgatok, pihenek. Bár már nem dolgozom, de munka mellett elkezdtem egy másoddipis képzést, és azt most is folytatom, így nekem is vannak vizsgáim, amire készülgetek. igyekszem hasznosan tölteni a napot, bár van, hogy legszívesebben csak aludnék.


Boldog várakozást! 22 hetes kismama

2009. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. héttől vagyok itthon, és nem unatkozom, lassabban megy minden, elosztva csinálom a házimunkát, sokat pihenek, ha úgy érzem akkor azonnal, a baba meg az én kórházas cuccomat állítom össze, csinálom a babaszobát, sokat olvasok, tv-zek, netezek, mamához, baránőmhöz járok.Minden napra kitalálok valamit.Én úgy csinálom hogy ne fáradjak el estére, van mikor délután is alszom egyet.26 hetes és 4 napos kismama
2009. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!