Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húzza a görcs a lábam. Mit...

Húzza a görcs a lábam. Mit lehet tenni ellene? Van megoldás?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok és ma reggel kezdődött a tünet, alig bírtam kiszállni az ágyból. Majd napközben is jelentkeztt, egyszer a vádlim, aztán a combom. Van valami praktika ellene?
2010. ápr. 15. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Magne B6- napi 3*2.

Elmulasztja.

2010. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, az utóbbi 2 hétben nekem is többször görcsölt a lábam. Egyszer éjjel ébredtem erre, nagyon fájt amikor a vádlim görcsölt azzal nem tudtam mit csinálni, massziroztam, de nem használt, mozdulatlanul feküdtem még utána is. Volt hogy vezetés közben állt bele a görcs a talpamba, akkor azonnal félreálltam, kiszálltam a kocsiból és ránehezedtem arra lábamra. Állítólag a kálcium pezsgő tabletta használ ilyenkor, még nem próbáltam, azóta szedem a Magne B6-ot, a héten még nem görcsölt semmim. kopp kopp kopp....:)

19hetes kismama

2010. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kalcium tabletta is jó
2010. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. holnap beszerzem a csodaszereket. Akkor gondolom ez is a terhesség velejárója. Első babám lesz és néha elcsodálkozom az újabb és újabb tüneteken. :-)Ésmég csak ezután jön a neheze. Gondolom én. :-)
2010. ápr. 15. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
magne B6 az tényleg jó!Nekem is az használt terhesség alatt!A dokim is eszt javasolta!
2010. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én napi 3*1 magne b6-ot szedek, emellé az orvosom calcium sandoz pezsgőtablettát javasolt.
2010. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hideg-meleg váltófürdő a lábra nagyon jó ez ellen

hideg 2 másodperc, meleg 4 másodperc, 2-3X ismételve a vízsugárt minden nap

2010. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak annyit szeretnék írni, hogy a MAGNE B6 adagolási javaslatokkal vigyázzatok, mert nem mindegy hogy melyik gyártó készítményét veszi az ember, mert pl. a Béres magnézium B6 tablettájában sokkal több a magnézium mint abban a tablettában amit pl. reklámoznak, (most nem jut eszembe a gyártója), és a Béres-ből egy tabletta tartalmaz annyit, ami elég egy egész napra, tehát ha abból valaki bevenne 3x2-t, az nem kis túladagolás lenne!! Szóval mindenképpen el kell olvasni hogy mit ír a betegtájékoztató, ne csak a másik javaslatára hallgassunk!!

De a lényeg igaz, hogy a magnézium és a kálcium jó a lábgörcsökre.

2010. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Mg nem segített, viszont a kalcium igen. Napi 1000 mg, úgyhogy nem kis adag... Doki javasolta.

33 hetes km

2010. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!