Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki aki megálmodta a...

Volt valaki aki megálmodta a babája nemét és be is jött neki?

Figyelt kérdés
Esküvőnk előtt egy héttel volt a mensim esedékes napja már előtte egy héttel furán éreztem magam, feszült, nyomott a méhem, a melleim megnőttek. Ezt betudtam az esedékes havi vérzés tüneteinek, hányingerem is volt azt az idegeskedésnek, 3 nappal a havim kezdete előtt azt álmodtam, hogy pozitívat teszteltem és kisbabánk lesz, láttam egy nagy piros gömböt ahova egy icipici pötty furrja be magát. Nem foglalkoztam vele mondván 3 együttlétből biztos nem lettem állapotos, majd az esedékes napon pozitívat teszteltem, azóta már 14 hetes kismama vagyok. Az első ultrahang után (ami 5hét 5naposan volt) álmodtam szintén akkor már a babakocsiban tologattuk a babánkat és egyértelműen láttam, hogy milyen nemű, vajon bejöhet?
2016. júl. 15. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Az esetek mintegy felében be szokott jönni. Legbiztosabb, ha a szomszédasszony is tippel, lehetőleg az ellenkezőjét, mint ami az álom volt. Így az egyikőtöknek 100% igaza lesz!
2016. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Az én édesanyám azt álmodta,hogy egy virágoskertben fekszik, és a pocakja melegszik, majd egy kis angyalka odament, és közölte, hogy "kislányod lesz."

Bejött.

Kedden azt álmodtam,hogy anyukám hozza ki a lakásunkból hordozóban a kislányomat. Szerdán azt,hogy terhesen fekszem a kórházban, mindjárt szülök. Csütörtökön,hogy erős pozitívat teszteltem. -igen, időrendi sorrendben visszafelé haladtunk,érdekes egy tudatalattim van-

Ma teszteltem, erős pozitív lett, pedig még van 4 nap a nemvártig. Ezért jövőhéten doki. Majd kiderül,hogy nálam bejön-e.

Sok boldogságot a picihez!

2016. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja, 50% hogy bejön :))

Nekem hármasikreim vannak, a 12.heti uh-n "majdnem biztosra" mondta az orvos hogy 2 fiú 1 lány. Utána minden ismerősömtől azt hallgattam hogy ha Hajdu Krisztina mondta az Istenhegyin akkor azt vehetem tutinak. 20. heti uh reggelén úgy ébredtem hogy mondtam a férjemnek, basszus mind fiú lesz, most álmodtam... És azok :D 2 évesek.

Amúgy nem hiszek a megálmodósdiban, de ez akkor vicces volt

2016. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a terhesség elejétől úgy éreztem, hogy lányom lesz. Mentünk 4d ultrahangra. Előző nap megálmodtam, hogy fiam lesz. Másnap mondták, hogy fiú. Azóta már megszületett és tényleg az. :) Amúgy én sem hiszek az álmokban, de akkor nagyon úgy éreztem, hogy igaz lesz.
2016. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sosem volt még ilyen álmom de a kismamaság bejött, remélem ez is befog :)
2016. júl. 15. 14:08
 6/12 anonim válasza:
Igaz még csak 10hetes terhes vagyok, de eddig nem nagyon álmodtam róla. Egészen a múlthétig. Akkor volt egy rövidke álmom, amire nem nagyon emlékszem, de arra tisztán, hogy ott lányom született. A családban mindenki lányra tippel (édesanyám, 2 nővérem, párom is). Bár eddig 3 fiú van a családban, lehet csak várnak egy lányra is :D Majd pár hét és kiderül bejött e a tippelésük és az álom. :)
2016. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindkét gyereknél "tudtam", milyen neműek lesznek.

Pedig elsőre még ultrahangon is lányt mondtak, meg minden babonás öregasszony is azt jósolt. De nem vettem semmi rózsaszínt. És fiú lett.

Másodszor annyira biztos voltam, hogy lány lesz, hogy a szobát is rózsaszínre festettem, pedig még a doki se látott semmit.

Ezért olyan nemű babával álmodtam, akit vártam.

2016. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem álmodtam, csak megéreztem. De nem az elején, hanem úgy kb. a 12. héten motoszkálni kezdett bennem, hogy ez a gyerek biztosan kislány lesz. Még nem bújt ki, de a 18. heti UH-n magabiztosan közölték velem, hogy lányom lesz.
2016. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még nem tudtam hogy baba lesz amikor àlmodtam egy kisfiúról göndi fekete hajjal ahogy a szobànkban akartam bemutatni tesómnak hogy ő a fiam.Igaz elvileg akkor született mégis àllt rugiban dehát àlom volt:))

Egy hónapra ra tudtam hogy baba lesz.S par hónapra rà beigazolódott hogy fiú.

De nem hiszek ebben talán csak arról lehet szó hogy nagyon akartunk màr egy fiút.

2016. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A pozitív tesztelős álmok nekem is bejöttek. Én pont akkor álmodtam meg hogy teherbe esek amikor foganhatott, tehát már 2 héttel az esedékes mensi előtt és tényleg nem jött meg, aztán amikor teszteltem rá 10 napra akkor is megálmodtam és bejött! :) Utána megálmodtam azt is hogy a dokinál is beigazolódik, és így is lett.

Na most nekem a legelső álmom a baba nemével kapcsolatosan az volt hogy egy sötétkék babakocsit tolok és egy fekete-fehér színű kutya volt benne és eltévedtem a saját városunkban ahol lakunk és aztán egész másképp nézett ki a város, nagyobb lett...ezért nem találtam haza. :)) És fiúnak álmodtam a babát úgy hogy a kutya volt a kocsiban közben a baba még a hasamban volt...:)

Aztán volt pár álmom még de ezek megoszlanak, egyszer fiú, egyszer lány...nos kb. így felváltva álmodom a nemét illetően, tehát most legyek okos! :)

Az igaz, hogy nagyon fiút szeretnék, de a baba neme akkor fog kiderülni, ha megmutatja magát, mert most már látszik jócskán. Először még nem mutatta, na jövőhéten hátha mert akkor megyünk legközelebb vizsgálatra!


14+5 hkm

2016. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!