Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki aki megálmodta a...

Volt valaki aki megálmodta a babája nemét és be is jött neki?

Figyelt kérdés
Esküvőnk előtt egy héttel volt a mensim esedékes napja már előtte egy héttel furán éreztem magam, feszült, nyomott a méhem, a melleim megnőttek. Ezt betudtam az esedékes havi vérzés tüneteinek, hányingerem is volt azt az idegeskedésnek, 3 nappal a havim kezdete előtt azt álmodtam, hogy pozitívat teszteltem és kisbabánk lesz, láttam egy nagy piros gömböt ahova egy icipici pötty furrja be magát. Nem foglalkoztam vele mondván 3 együttlétből biztos nem lettem állapotos, majd az esedékes napon pozitívat teszteltem, azóta már 14 hetes kismama vagyok. Az első ultrahang után (ami 5hét 5naposan volt) álmodtam szintén akkor már a babakocsiban tologattuk a babánkat és egyértelműen láttam, hogy milyen nemű, vajon bejöhet?
2016. júl. 15. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kb 2 éve álmodtam a kislányomról....a halott nagymamám az álmomban még élt és adott neki egy piros filcből,pelenkaöltéssel megvarrt babzsákot (amit anno vittünk mi is az oviba)....2 hónapja azt almodtam volt h volt egy lanyom es egy fiam. (A lany olyan 5 a fiu 3 korul volt). A lányt ugy hivták ahogy már évek óta megbeszéltuk, viszont a fiút Mózesnek hívták. Foggalmam sincs honnan jött :D

Ma töltöm a 12.hetet, szerdan megyubk a kombinalt tesztre,utána a nődokihoz. Kiváncsi vagyok mit mond.

2016. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nemcsak a nemüket, hanem azt is megálmodtam hogy fognak kinézni és be is jött:D

Két szőke hercegem van kék szemmel :)

Most várom a harmadik babát,szintén megálmodtam hogy lány és azt is hogy fog kinézni :) Barna haj zöld szem :D

A neme eddig stimmel a többi majd kiderül :D

2016. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!