Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan aludtatok, mit tudtok...

Hogyan aludtatok, mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
1 hete szinte semmit sem alszom. Ha a jobb oldalamra fekszem 3-5 perc után az egész jobb oldalam lezsibbad. Ha a bal oldalamra fekszem, akkor térd alatt zsibbadok el. Ha a hátamra fekszem a derekamban érzek éles fájdalmat. Már teljesen kivagyok, a szemeim iszonyat karikások, állandóan ideges vagyok. Napközben sem jobb a helyzet. Becsukom a szemem, de csak pihentetem, képtelen vagyok elaludni. 29 hetes kismama
2010. ápr. 16. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
kitartást tudok csak kívánni, sajnos más nincs, próbálj meg egy másik matracot is, vagy szoptatós párnát. sajnos, ez csak fokozódik, plusz az álmatlanság a terhesség egyik velejárója is, próbálj nem kiborulni, olvasni tévézni, dvdzni, plusz nap közben is dőlj le, ha tudsz. tudom, hogy azt írod, hogy minden zsibbad, de ez ellen sem lehet mitt tenni, ha nem vagy veszélyeztetett, akkor néhány jóga gyakorlat is segít.
2010. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia:)

mi is 29 hetesek vagyunk és én sem tudok aludni pont ahogy írtad:)

és én is kiváncsi lennék a jó tanácsokra:)

ha tudok is összevissza álmodok:(

2010. ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok. Nekem a 22.héttől van alvás-problémám. Éjjelente kb 5x felébredtem. És nagyon fájt a derekam is. 24.héten vettem szoptatós párnát, azóta azzal alszok. A helyzet jobb lett, sokkal pihentebb vagyok, de azért éjjel 1x még így is felébredek. A derekam már nem fáj.

Ja, én nekem a jobb lábam zsibbad. Orvosnál pont tegnap voltam, aki erre azt mondta, hogy a baba nyomhat egy ideget. Nem nagyon lehet vele mit tenni, masszírozni kell.

Kitartást Nektek!

2010. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat segít a szoptatós párna, sokkal jobban megtalálom a megfelelő pozíciót az alváshoz, és kevésbé zsibbad a lábam, ha azzal alszom. Úgyhogy nekem nagyon megérte megvenni.
2010. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Azt hiszem itt az ideje nekem is beszerezni egy ilyen párnát.
2010. ápr. 16. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

off: Hű, lányok, ez nagyon rossz lehet. Velem egyszer volt, hogy a 3. pisilés után már nem tudtam visszaaludni, így hajnali 4-től néztem a falat... Egyébként minden éjszakám olyan, mint egy mormotáé. Azt hiszem, akkor szerencsés vagyok. Se zsibbadás, se derékfájás, semmi...

33 hetes km

2010. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!