Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos azt mondta hogy...

Az orvos azt mondta hogy biztos lány. Mennyire lehet ebben bízni?

Figyelt kérdés
Már lassan szeretnénk vásárolni a picurnak, de a színben bizonytalanok vagyunk. Bár az orvos azt mondta hogy lány, vissza is kérdeztünk hogy "biztos?" azt mondta hogy biztos.
2016. júl. 17. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondegy hpgy a 12.héten vagy a 22.-en mondta-e. Irták már páran,hogy hiába mondta,h x nemü a végén mégis y lett.
2016. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nővéremnek végig azt mondták, hogy fia lesz. Az idősek is mind azt mondták, hogy

-hegyes a hasa, ez tuti fiú vagy

- viszket a hasa, tuti fiú etc..

Még az utolsó ultrahangon is fiút jósolt a doki, mert ahogy mondja: úgy takargatja a kis kukacát mint a focisták a kapu előtt.

Majd megszületett a kicsi Melinda...Igaz ma 4 éves, és olyan eleven mint egy fiú..Autóval jobban elvan mint babákkal

2016. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 hetesen mondta az orvos hogy inkább lány. 20 hetesen egy másik biztosra mondta.
2016. júl. 17. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Lánynak mondták végig aztán pedig fiú lett. Én egyáltalán nem bántam! Mindig is fiúra vágytam. A lányruhákat elraktuk. Bár én egy öcsi érkezésére vágyom, de az is lehet, hogy most tényleg lány lesz :)
2016. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha attól féltek hogy mégsem lány lesz, akkor vegyetek uniszex színű ruhákat többségében és kisebb részben rózsaszínt.

Pl.: fehér, sárga, narancs, szürke.

De kislányon igazából minden szín jó, maximum rózsaszínt nem adnék fiúra, hogy ne legyen megtévesztő.

2016. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre gondoltam én is hogy a kék jó a lánynak de rózsaszínt már nem adnék rá fiúra. :-)
2016. júl. 17. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 20. hét körül már valószínű hogy jól látta a nemét. Vehettek uniszex ruhákat is, főleg ha akartok kistesót is.
2016. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!