Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik a menzeszem....

4 napja késik a menzeszem. Két teszt negatív. Lehet túl korán teszteltem?

Figyelt kérdés
Június 16-án volt meg utoljára. Ovu kb. Júl.4-én volt.Akkor együtt is voltunk a párommal Most 14-én (csütörtökön) kellett volna megjönnie.Mindig napra pontosan 28 napos ciklusaim vannak. Teszteltem a 2. illetve ma a 4. késési napon (délután) de mindkettő negativ lett.Enyhe fehéres folyas van (tényleg minimális)hasszúrka petefészek környékén,hol jobb oldalt hol bal oldalt,felvagyok puffadva,melleim is teltebbek lettek,de inkább a bimbó az amit duzzadtabbnak látok,annyira nem érzekenyek,inkább csak bele-bele nyilal. Nagyon szeretnénk babát! Volt már valaki hasonló cipőben? Lehet még ebből baba? Segítsetek!!!:)
2016. júl. 17. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hat nap késés után lett halvány pozitív, két nap múlva erős kétcsíkos. Amíg nem jön meg, ne add fel.
2016. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaajj,de jó,akkor van még remény! Nagyon szépen köszönöm a válaszod,egy picit már elkeseredtem a negatív tesztek miatt,de nem adom fel!!! Neked voltak tüneteid?
2016. júl. 17. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Javaslom,hogy reggeli első vizeletből tesztelj majd.Lehet esély a babára,főleg mivel mindig napra pontos volt a ciklusod.

Mióta próbálkoztok? Nem voltál a napokban stresszesebb, feszültebb?

Arra vigyázz, hogy ne csak beképzeld a tüneteket, mert annyira szeretnéd. Lazán állj hozzá,úgy sokkal hamarabb összejön. A pároddal szeressétek egymást úgy,és annyiszor, ahányszor jól esik, meglásd meg lesz a gyümölcse :D

Esetleges pozitív teszt esetén boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok.


U.i. Írd majd meg mi lett,drukkolok

2016. júl. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Márciusban hagytam abba a gyógyszert. Nem,szerencsére semmi stressz/idegeskedés nem volt az utóbbi hónapokban. Pár nap múlva újra tesztelek,remélem akkor már két csíkos lesz!!! ☺
2016. júl. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!