Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet 13 hetes terhesen hajat...

Lehet 13 hetes terhesen hajat festeni?

Figyelt kérdés
Eddig szőkére volt festve a világos barna hajam. Amikor megtudtam h terhes vagyok, akkor kellett volna pont festeni a lenövést, de úgy tudom az első trimeszterben tilos. Most úgy hallottam, hogy már lehet, de nem vagyok benne biztos. Befesteném, valami köztes árnyalatra, hogy addig is amíg lenő, ne legyen ilyen nagy az eltérés a két szín között. Ti mit tennétek a helyemben? Festenétek vagy sem?
2016. júl. 20. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy lehet, de én is tudok aggódni mindenfélén.


Köztes megoldásként én fodrászhoz mentem, és kértem egy melírt. Az nem is ér a bőrömhöz, csak a hajamhoz, így tényleg minimális a felszívódás esélye, és csak egy laza színezőt használt, nem hajfestéket. Kicsit kopik, a töve sötétebb, mint a vége, így a lenövés sem látszik annyira. A havi egy hajfestés helyett így elég lesz három-négy havonta megcsináltatni.

2016. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nem a festék felszívódása a gond, hanem a belegzett ammonia - igy ha a mellir szoke, akkor sokkal karosabb azt kerni, mint sima festest.

12. het utan mar kifejlodott a velocso, ami a kezdetleges idegrendszer, lyenkor mar lehet festeni, de lehetoleg keveset lelegezz be az idegmereg ammoniabol, es a szoke a legrosszabb.

En 3 szor voltam festetni mert total osz a hajam, de ,i dharomszor amint rakente, kiultem az ajtoba a levegore.

2016. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár nekem csak volt a hajamon, de megkérdeztem annó a dokimat, fodrászomat.

Mindketten azt mondták lehet festeni, ha mód van rá akkor jól szellőztethető helységben!

2016. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet festeni csak legyen szellőztetve lehetőleg és ne szippants be a szagát.

De én amúgy ammónia mentessel festem feketére a hajamat és annak nincs semmi szaga csak kellemes.


Ugyanúgy festem mint mikor nem voltam terhes.


15+3 hkm

2016. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze, nem igaz az első trimeszteres tilalom sem. csak annyi, hogy legyen rajtad maszk és szellőztess, ha aggódós vagy. én is ezt tettem.


ha tilos lett volna, én jégkirálynő hajjal mentem volna szülni, olyan ősz lettem volna.:)

2016. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!