Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A streptococcus szűrést jobb...

A streptococcus szűrést jobb minél későbbre halasztani?

Figyelt kérdés
35. hettol mondjak, de en felek tole,h beiinditja a szulest esetleg ha megpiszkalnak. Nalatok hogy volt?
2016. júl. 21. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jujj, azért ennyire ne legyél már paramami, attól, hogy kb 2cm-re bedugnak egy fülpálcikát, nem fog beindulni a szülés. még a méhszájvizsgálattól sem amúgy, de a mintavétel azért messze van egy ujj vastagságától meg "mélységétől" :D
2016. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy 37.héten vették le és 40+6ig sem készült el a lelet.

Szültem lelet nélkül...a babamban meg ott a streptococcus b.fertozes....

Kórházban vagyunk eddig 2 plusz napnál járunk. Antibiotikumot kap.

2016. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Basszus..ez mikor volt? Melyik korhaz?

Nekem a magan dokim mondta h inkabb az ingyenes korhazi gondozason csinaltassam,mert ott sokkal gyorsabb...

2016. júl. 21. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:

35.heten voltam mind a ketszer semmi bajunk nem lett.

Mi elso gyereknel hazaseletet is èlhettünk. Tehat a parom nagyobb mint az a kis fogpiszka.:)

2016. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne ettol felj. Tesomnak 36.heten negativ volt szuleskor mar pozitiv. Tudogyulladasa lett a babanak. Persze nem lett baj.


A megpiszkalastol ne felj, 36 hetesen amugyis egeszsegesen jon vilagra, de ezt nem okozza a kenet...

2016. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem fogja beindítani a szülést, meg sem érzed a mintavételt. Viszont kb. egy hét a lelet, és ha bármi eltérést találnak akkor még kell idő annak kezelésére is, ami akár több hét is lehet, hogy elmúljon és kigyógyuljál a szülésig.
2016. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2.vagyok sote1 kórházban vagyunk.
2016. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom! Hihetetlen h mennyire leszarnak,ha nem fizetsz. Bar engem a fizetos kuldott ingyenesbe,szoval ugy latszik maganban sem gyorsabb...
2016. júl. 21. 21:22
 9/13 A kérdező kommentje:
+ jobbulast kivanok!
2016. júl. 21. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne halaszd későbbre, mert ha pozitív lesz, akkor még szülés előtt kell gyógyszert szedned. Nekem 37 hetesen írtak elő két hetes antibiotikum-kúrát streptococcus miatt, kb. a felénél megszületett a lányom, szerencsére nem lett baj.
2016. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!