Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben változott a testetek...

Miben változott a testetek terhesség alatt? A pocakot leszámítva.

Figyelt kérdés

Sok kismamánál látom, hogy teljesen megváltozik az arca, nemcsak hogy kitelik, hanem mintha teljesen másvalaki lenne. Volt olyan ismerősöm, akinek az orra is megváltozott, kiszélesedett, stb. Ha valaki nem látta hétről hétre az szinte meg sem ismerte.


Kinél mi változott testiekben?


2016. júl. 23. 12:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szép bőrűként lányt szültem, pedig megesküdtem volna pocakosan, hogy fiú lesz :D


Bár elég fiús kislány ;)

2016. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
No, akkor máris megdőlt a teória, miszerint a szép bőr kisfiúra utal :)
2016. júl. 23. 13:23
 13/21 anonim ***** válasza:
Persze lehet, még kinő a kukija :D
2016. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lett 3 kisebb striam az utolso napokban, es jol latszott a linea negra a szegycsontomtol egeszen a szemeremcsontomig, ezen kivul szukebb lett es jobban bemegy a levego.. Bar gondolom ilyen reszletekre nem voltal kivancsi :D
2016. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szep a borom es fiu
2016. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Fogytam, feszesebb lett a bőröm. Imádtam terhes lenni :)
2016. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nőtt a lábam, szélesebb lett a csípőm és sokkal kevesebb hajam van. 16 kg-ot híztam és 24-et fogytam, így én mindenhol kicsit kisebb vagyok, mint voltam. :)
2016. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem is nőtt egy számmal a lábméretem :D 39 volt, most 40, a 39 már kényelmetlen, próbáltam :)
2016. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, nekem csak fél számot nőtt a lábam, de még szerencse, mert én 4 babát szültem, így a 36-os helyett ma már 38-as a lábam.
2016. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én mire megszültem véknyabb lett a lábam, karom. Nagy volt a baba én meg csak 7 kilót hiztam. Ebböl a baba és egyebek - 9kg lett mire megszültem. Egy stria suncs rajtam. Neken us szép volt a bőröm végig. A hajam sem változott semmit. Annyi hogy van egy vágásom a császár miatt ami alig látszik. Kisfiam lett.

Most 16 hetes vagyok. Megint nem tudok enni és már véknyabb a karom lábam. Kevesebb a sulyom is mint mikor teherbe estem.

2016. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!