Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a leendő apuka csak a betöltött 12dik terhességi héten akarja megosztani a szűk családdal (ő és az én szüleim, nagyfiam), hogy érkezik a baba? (többiekkel persze később)

Figyelt kérdés

Előzménye: volt egy vetélésem novemberben,nem fejlődött rendesen, a 6dik héten ment el... :(

most 6 hetes vagyok, élő terhesség, minden rendben van eddig.

Megértem, hogy fél...de nem ettől fog megmaradni vagy elmenni, hogy tudnak róla vagy sem, szerintem. És Ők a szüleim, szüleink...akik másképp néznek rám, ránk ha tudják, hogy mért mondok valamire nem-et. Egy konkrét példa: nem akarok medencés strandra menni a nagynénémmel....

kompromisszum? 3 hét múlva újabb Uh.



2016. júl. 26. 12:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! :-)

Remélem tudunk kompromisszumot kötni.

2016. júl. 27. 05:50
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt érthető az aggodalma....és én orultem volna ha az enyém is gondolkodik mielott világgá kurtöli. Én már azert mondtam el a 9.héten a szuleimnek,mert attól tartottam hogy mástol tudják meg. Engem kifejezetten dühített hogy a szomszedok (hetekkel) elobb tudták mint a saját anyám!

Kerultem is mondenkit,senki sem mert rákérdezni mert látták hogy gyilkos kedvemben vagyok. Annak ellenére hogy nekunk nem volt vetélési előzmény nekem ez volt az elsodleges indok, hogy nincs szüksegem két tucat alig ismert ember sajnálkozására és "együtt érzésére".


Aztán mikor szüleimnek is elmondtuk akkor már a szomszedok is kerdezgettek es mindegyiknek elmondtam hogy az volt a k.i.b.a.s.z.o.t.t bántó hogy a saját édesanyám nem tudott róla,de itt meg már mindenki...egyből mondták hogy igy teljesen érthető volt a viselkedésem...

2016. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont én ragaszkodtam hozzá h 12.hét előtt senkinek se mondjunk semmit! Első terhességem, fogalmam nem volt h mi lesz, megmarad-e ( tesómnak első baba elment, és ők persze teszt után rögtön elmondták, én nem akartam úgy járni). Végül 11.héten mondtuk el, mert pont úgy jött ki egy nagyobb családi ebéd a rokonokkal. Én így nyugodtabb voltam, sztem a férjednek is kell h elteljen a kritikus időszak.
2016. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat! Az első terhességemnél 9dik héten voltam uh-n. Fel se merült bennem h baj lehet. Igaz 10 évvel fiatalabb voltam. Akkor rögtön elmondtam a szülőknek. 9 éves a nagyfiam.

Most kezdődnek a rosszullétek, edzeni se edzek... nem tudom meddig nem veszik észre

:-)

2016. júl. 31. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!