Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apás szülésnél hol ül az apa?

Apás szülésnél hol ül az apa?

Figyelt kérdés
A fejemnél? Vagy telibe nézi az egészet a lábamnál? Adnak neki vmi széket?
2016. júl. 26. 15:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mi nagyon sokszor megbeszéltük, hogy a fejemnél áll, véletlenül se néz oda, semmit nem fog látni és betartja.

egy napnyi vajúdás után annyira gyenge voltam, hogy mikor nyomni kell, már a lábam se bírtam felhúzni, úgyhogy ő fogta. tehát a hasamnál állt, ahol elméletileg ugye már bőven rálátott.

na aztán felkiáltott az orvosom: "van haja, nézd csak meg!!!" :D férjem eldobta a lábamat és ment a lábam közé :/ aztán még azt is mondta a dokim, hogy simogassa csak meg. azóta se kérdeztem, hogy simizte-e a gyerekünk haját a szülőcsatornában, nem akarom tudni :D

aznap éjjel, mikor telefonon beszéltünk mondta, hogy ez volt a legjobb védekezés, p*ncit nem akar többet látni.

az mondjuk nem esett jól, de többet nem is mondott ilyen, 6 hét után elkapott rendesen :D

most készülünk a második szülésre, őszintén nem érdekel már hogy mit lát, csak legyen ott! :)

2016. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nem akartam, hogy a párom bent legyen, aztán mivel ő szerette volna, úgy voltunk vele, hogy majd kimegy, ha nem bírom. Hát nem tudom mit csináltam volna nélküle. El se tudom hinni, hogy nem akartam, hogy ott legyen. Erősnek tartom magam, de a szülés szörnyű volt, azt se tudtam élek-e vagy halok. A párom volt a legnagyobb segítség, amit ott kaphattam. Fogta a kezem, mondta, hogy mi történik, kiment szólni az orvosnak, mikor jöttek a tolófájások...nagyon-nagyon hálás vagyok érte, hogy végig ott volt.
2016. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!