Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Akik peteérése előtt...

Lányok! Akik peteérése előtt 2-3 nappal voltatok együtt, milyen nemü babátok lesz? Nekem egy 30-i napon lett pozi az ovu tesztem és 28-án voltunk együtt!

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok! :DD
2010. ápr. 18. 07:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én kislányt érzek, mennyire bízhatom a megérzéseimben? :))
2010. ápr. 18. 07:08
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem még nem tudom mi lesz de én kisfiát érzek :D meg a képen is olyan kis laza srác formája van :D de mindegy mi lesz csak legyen végre egészséges:D
2010. ápr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!Jó esélyed van rá, hogy bejöjjön a megérzésed.Velem is ugyanez a helyzet.Dec. 26-án voltunk együtt, és még másnap is negatív volt az ovu. teszt.Kb. 2-3 nappal utána volt peteérésem.Én is lányt érzek az elejétől fogva.De ennek biológiai alapja is van.A fiú spermiumok gyorsabbak, de hamarabb pusztulnak.Tehát nem éldegélnek el benned 2-3 napig.Ha nincs pete, felszívódnak.A lány spermiumok lassabban érnek célba, de napokig életképesek.És ez nem babona, hanem tény.Czeizel doki szerint is így van.Ami nekem még gyanús: az az édesség mánia ( reggel 7-kor már csokit eszem), kiritkult a szőröm ( a baba ilyenkor már termel nemi hormonokat), alig kell szednem, kerek a hasam.

Szerintem lányunk lesz, 90%-os vagyok ebben.

2010. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ígérjétek meg, hogy ha megtudjátok mi lesz, megírjátok! :) Légyszíí!
2010. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp megírom.Remélem a hónap végén ha megyünk UH-ra, mutatja magát..
2010. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
helló! Ovu előtt 3 nappal voltunk együtt és végig biztos voltam benne, hogy kislányom lesz. De tévedtem, mert a 17 hetes UH azt mutatta, hogy kukija van. :-)
2010. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, melyik babával mikor estem teherbe, de a megérzésem a 4-ből egy babánál se jött be... Mindig pont az ellenkezője lett!
2010. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7:35- ös vagyok. Bejött a megérzésem: KISLÁNYOM lesz!!!Ma mondták 100 %-ra, és láttuk is .Olyan boldogok vagyunk!!!
2010. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia Kedves utolsó! Először is Gratulálok nektek, jajj, de jó! :))) Én is lányos vagyok, a szívem mélyén kislányt szeretnék, persze a fiút sem fogom otthagyni. :) Én is észre vettem megamom, hogy sok édességet kívánok, viszont tegnap betömtem 70dkg kovászos ubit is a pöri mellé. :P Hányadik hétben vagy most? Én még nagyon az elején vagyok, 7 hetes :)
2010. ápr. 24. 08:22
 10/11 anonim ***** válasza:
18 hét, 3 nap. Köszi a gratulációt, aranyos vagy! Olyan izgatott vagyok, alig aludtam az éjjel.Egészséges, minden rendben.Biztos Nálatok is így lesz.Boldog babavárást!
2010. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!