Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt lehetséges erős...

Hajnal7676 kérdése:

Negatív teszt lehetséges erős terhességi tünetek mellett? Fogantatás utáni 31 dik napon vagyok. Érzem hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Védekezés nélküli együttlét volt július 1 jén. A melleim két óriás labda, szédülök, hányingerem van és június 11 kén volt meg utoljára. Szurkált a hasam, tiszta rücsök lett és 3 szor akkora a mellbimbóudvarom, állandóan fáradt vagyok és éhes és sírok pedig nem sírtam évek óta. Fáj a fejem is meg a derekam meg a hátam. Mai teszt negatív holnap megyek orvoshoz uh ra. Sajnos petefészek cisztáim vannak de egész életembe voltak 13 éves korom óta és sose okoztak terhességi tüneteket. Nekem terhességi tünetei csak akkor voltak amikor terhes voltam. Vélemény?

2016. aug. 2. 13:01
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Kedves utolsó, én is várom 😂
2021. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 betszy válasza:
Csatlakozom, én is kiváncsi vagyok, mit mondott akkor az orvos neked? :D
2021. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!