Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt lehetséges erős...

Hajnal7676 kérdése:

Negatív teszt lehetséges erős terhességi tünetek mellett? Fogantatás utáni 31 dik napon vagyok. Érzem hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Védekezés nélküli együttlét volt július 1 jén. A melleim két óriás labda, szédülök, hányingerem van és június 11 kén volt meg utoljára. Szurkált a hasam, tiszta rücsök lett és 3 szor akkora a mellbimbóudvarom, állandóan fáradt vagyok és éhes és sírok pedig nem sírtam évek óta. Fáj a fejem is meg a derekam meg a hátam. Mai teszt negatív holnap megyek orvoshoz uh ra. Sajnos petefészek cisztáim vannak de egész életembe voltak 13 éves korom óta és sose okoztak terhességi tüneteket. Nekem terhességi tünetei csak akkor voltak amikor terhes voltam. Vélemény?

2016. aug. 2. 13:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Majd írj, h mi volt az orvosnál. :)
2016. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 8. héten nagyítóval lehetett látni csak a csíkot, addigra már tudtuk, hogy baba van. Kíváncsiságból csináltam egy tesztet a 16. héten, az is ugyan olyan nagyítós lett. Azóta nem próbáltam, most 33 hetes vagyok
2016. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A cisztak miatt az is lehet, hogy kesobb volt peteeresed, mint kozepido, es esetleg kisebb a terhesseged, mint gondolnad, azert nem mutatja meg a teszt. Ha kovetted a ciklusod, pl. ovu teszttel vagy homerovel, akkor viszont targytalan, akkor biztosan tudod a fogantatast :) Nekem pl. junius 2-an volt meg utoljara, de meg csak 5+6-nal vagyok, mert a harmincvalahanyadik napon volt csak peteeresem, szinten hormonalis okok miatt...
2016. aug. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy terhesség tünetképző, akkor a teszt pozitív lesz. Ha terhességtől lennének a tüneteid, akkor + lenne a teszt. Nem vagy terhes.
2016. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Nekem 6 hetesen 2 erős csík jelezte,hogy babát várok,na meg a folyamatos alvás 😊

A 7.héten kezdődtek el a rosszullétek,hányás,szédülés,kívánósság,undor.Szóval szerintem vagy nagyon korai még a terhesség vagy csak ha tudatallatt is,de nagyon vágysz egy babára és a tested úgy reagál ahogy az agyad "kívánja"!!

Remélem minél hamarabb írsz,hogy mi újság 😊


12 hkm

2016. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
2016. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint te HAJNAL7676! Annyi a különbség, hogy én ma a ciklusom 32. napján vagyok, pedig 27-28 naposak szoktak lenni. Eddig két tesztet csináltam, az elmaradt napján, és ma is, a 32. napon. Mindkettő negatív lett. Egyetlen szokásostól eltérő tünetem a rettentő fájdalom a mellbimbókban, illetve az elmaradt menzeszem előtti napokban a petefészekben olyan enyhe fájdalom (kb. 1 héten át, de mára elmúlt), amit peteérés környékén szoktam érezni.Szóval én is bizonytalan vagyok ebben a kérdésben, és a jövő héten dokihoz megyek. Te voltál már dokinál? Írj, hogy mi újság veled! Sok sikert kívánok! :)
2016. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Karolin05 válasza:
Sziasztok. Van köztetek olyan, aki egy cipőben jár velem? 11 napja késik, amúgy sosem szokott. Viszont 3 negatív teszten túl vagyok. Van akinek negatív lett a teszt mégis terhes volt?
2019. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azóta még mindig várom a választ 😔😂
2020. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2021 január 22 de én még mindig a választ várom 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!