Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit mondtatok akkor "mikor...

Ti mit mondtatok akkor "mikor jön a kistesó? " és hasonló kérdésekre amikor még nem volt publikus a babavárás, és nem szerettétek volna még a másik orrára kötni?

Figyelt kérdés
Nyilván letagadni is furcsa lenni és azt mondani hogy nem várok babát, nem tudom mikor jön.. stb..
2016. aug. 3. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is az elején vagyok.3.baba.Utrigestan receptért mentem persze hogy 2en is megkérdezték h jön a 3.?Vagy miért jöttem...Mondtam h az ember lánya nem csak terhesség miatt jár nőgyógyászhoz,és ha Ennyire tudni akarja csak egy receptért jöttem.Aztán gondol amit akar.

Amikor meg csak úgy kérdezik akkor mondom h na majd szült mindenki a környezetemben akinek egy sincs nálunk akkor jön a következő.

2016. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is titkolom még,ha rákérdeznek annyit mondok hogy várunk és remélünk. Utána elterelem a szót. Ezzel nem is hazudtam,és be is éri vele mindenki.
2016. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt is lehet mondani, hogy "Nem látok a jövőbe, (mosoly), pedig jó lenne látni pl. a lottó-számokat előre."
2016. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"Ha a sors úgy hozza" vagy "a következő öt éves terv része", ilyesmiket.
2016. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!