Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek terhessé...

Van itt olyan, akinek terhesség alatt nyílt ki a császáros méhsebe?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy szülés alatt szokott szétmenni a heg, de mi a helyzet a terhességgel? Terhesség alatt nem is szokták ellenőrizni, csak szülés előtti hetekben? Mely kórházakban elég lelkiismeretesek ahhoz, hogy terhesség alatt is már rendszeresen ellenőrizzék a heget?

2016. aug. 3. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez eszembe sem jutott. Nem is halottam ilyet még. Mostmár én is bwpatáztam. 4éves kisfiú anyukája és 17 hetes kismama vagyok.
2016. aug. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Az én anyukámnak terhesség alatt majdnem szétjött mert 4,5 kilos voltam

2016. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Szerintem nem kell izgulni, azért a hegszétválás általában a terhesség legvége felé szokott előfordulni, akkor meg már nagy baj nem történhet. Őszintén szólva én egy pillanatig sem éreztem veszélyben magam és nem is kezeltek úgy sem előtte, sem utána, mint aki életveszélyben van/volt. A harmadik baba vállalásától sem tántorítottak el, sőt rögtön a műtét után mondta is a dokim, hogy szépen rendbe hozták a heget és lehet még harmadik gyermekem, aki már úton is van. 11 hetes kismama vagyok, 5 és fél év lesz a két császár között.
2016. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!