Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. -32. Hetes kismamák hogy...

28. -32. Hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat?

Mikor mentek legközelebb orvoshoz?

Milyen nemű babátok lesz?

Hogy fogják hívni?

Mikorra vagytok kiírva?

Vettetek már valamit?

Izgulok már, hogy hogy lesz a szülés, hogy fogjátok tudni hogy ez már az?


2016. aug. 5. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a 27. hétben vagyok, remélem nem baj, ha hozzászólok.

Jól érzem magam, csak nem nagyon tudok aludni a melegtől és már a hasam is kényelmetlen.Legközelebb a 30. héten megyek ultrahangra. Kisfiú lesz. A nevét még nem fixáltuk le. November 6-ra vagyok kiírva. Már majdnem mindent megvettünk, apróságok vannak hátra. Mondjuk rengeteg mindent kaptunk, szóval nem sok mindent kellett venni. Még nem izgulok, nem nagyon fogtam még fel, hogy ennek szülés lesz a vége, így nem is gondolok még annyira rá :) És te?

2016. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Én 29 hkm vagyok, tegnap voltam orvosnál, legközelebb majd 31. héten kell mennem. Védőnőhöz már minden 2. héten.

Nekünk tegnap már 100% -ra mondták hogy kislány, eddig sosem mondták biztosra. A neve is megvan már.

A kiságyat pelenkázóval már megvettük, a ruhák is megvannak, babakocsi még nincs. Tegnap vettem pár kisebb dolgot. De még bőven van mit vásárolni!

Október 21.-re vagyok kiírva, az orvosom szerint vagy nagy baba, vagy pedig hamarabb fog érkezni.

És már kezdek izgulni is hogy hogy is lesz a szülés.

Aludni már én sem tudok, sehogy sem jó csak a bal oldalamon, de úgy sem tudok sokáig aludni, mert vagy elzsibbadok, vagy pedig pisilni kell.

Úgy nagyjából ennyi próbálok pihenni, mivel még szeptemberben költözünk, ez nem nagyon megy,de próbálok figyelni magamra.

2016. aug. 5. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Második gyerek lesz, 32 hetes vagyok. Hétfőn voltam dokinál, legközelebb 4 hét múlva. Kisfiú lesz (az első kislány) Október 1-re vagyok kiírva.

A legtöbb dolgot már megvettem.

Nekem semmi gondom az ég világon...szerencsés vagyok, a kezdősúlyom sem nagy és csak 4 kiló jött fel eddig... Nem izgulok, inkább izgatott vagyok :)

2016. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én október 6-ra vagyok kiírva. Kislány lesz a 6 éves kisfiú után. Nekünk szinte minden megvan. Pelenkát és az egyéb ápolási cuccokat kell már csak beszerezni, illetve nekem ami kelleni fog. Nagyon nincs okom panaszra. A meleget kicsit nehezen viselem már a + 14 kilóval, de már nem vagyok annyira fiatal biztos azért. Aludni is tudok mióta beszereztem egy hatalmas szopipárnát :). Én hétfőn megyek a 32 hetes UH-ra.
2016. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

okt 21-re várjuk mi is, kislány lesz. Mostanában gyomorégéstől szenvedek, de amúgy minden ok. másfél hét múlva megyek uh-ra.

Babakocsi és légzésfigyelő van még hátra, a többi cucc nagyjából megvan.

Császáros lesz, kicsit félek, jó lenne már ott tartani.

2016. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

30hét vége. Vizesedek,utálom a meleget,hányinger... De amúgy minden oké. Majd augusztus 15i héten megyek uh ra.

Második,szintén kislány. Október 4után öt oktober 10-re várjuk. Minden meg van már kb,szerdán anyu barátnöjétöl elhozzuk a ruhákat,babakocsit és nekem kell még bugyi azt annyi,no meg lakás átrendezés,kiságy stb összetétel. Izabell lesz most Lilien után. Kihagynám a szülést ha tehetném azért,de inkább a beöntés nem kéne... De nem izgulok amúgy.

2016. aug. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eddig én hivatalosan 8 kg-ot híztam nem hivatalosan pedig több mint 10.

Védőnő azt mondta hogy nekem a 14 kg-ig mehet.

2016. aug. 6. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:
3 vagyok! Nekem is mehetne, :) 59 kiló vagyok most, de egyszerűen nem jön, pedig azért egy 2 kilónak még örülnék...Az elsőnél is így volt a dolog....
2016. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!