Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes kismamák hogy vagytok?

Narancs223 kérdése:

38hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok a várakozást? Frontokat? Mit mondtak nektek méhszáj lepény értéket?kisfiú vagy kislány lesz? Én már nagyon türelmetlen vagyok... 3.as lepénnyel..

2016. júl. 30. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
37+2 hetes vagyok, és nagyon rosszul viselem már. Minden idegesít és kényelmetlen. Tegnap a CTG után rengeteget kellett várni a dokira és olyan kényelmetlen volt a szék amin már órák óta ültem, hogy elsírtam maga ott. Szóval nagyon rossz és jó lenne ha már kibújna. Fiú lesz, 2690 g volt tegnap előtt az UH-n. 1-es a méhlepényem és C1110 a méhszájam. Nagyon bízom a jövő heti hideg frontban.
2016. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hétfőn megyek ultrahangra, 32 hetesen 1. fokban érett lepényem volt, azóta nem tudom, majd hétfőn kiderül. Kislány lesz, de jöhetne már, mert jövő héten lehet, hogy befektetnek császáros előzmény miatt (amit nagyon nem szeretnék). Frontokra nem vagyok érzékeny.

Már mindenki nagyon várja, főleg a nagy tesó. Meg azért is jó lenne, ha hamarabb jönne kicsit, hogy amikor a fiam kezdi a sulit, már tudjunk sétálni, hozni-vinni.

2016. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

38/39. hetes vagyok. Minden zárt, minden rendben.

Én nagyon élvezem még mindig a terhességem. Az éjszakák nehezebbek, mert akkor ficánkpl a legtöbbet a babó, bár nappal is szeret rugdalózósat játszani. Szerencsére nem vagyunk érzékenyek a frontra sem.

1 hete hagytam abba a munkát. A héten pihentem kicsit, és kirándulgattunk.

Jóslófájások azért már vannak. Pénteken lesz a következő NSTm.

2016. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kitsrtást mamik,amnioszkópiás vizsgálat lesz valakinek még? Én félek tőle ,3.fokban érett a lepényem 38+4hkm vagyok de úgy látom hogy még nem akar kijönni :-( pedig minden reggel fájdogál a hasam alul dturkál ilyenek.. már türelmetlen vagyok nagyoon
2016. júl. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!