Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után tényleg könnyebb...

Szülés után tényleg könnyebb teherbe esni megszakításos módszerrel ahhoz képest, mint szülés előtt?

Figyelt kérdés

Szóval sok évig megszakítással voltunk együtt,sose lett baba belőle. Mikor konkrétan próbálkozni kezdtünk a babával, akkor is csak 3 hónap után jött össze.

A szülés után könnyebben teherbe lehet esni majd? Úgy értem, kitágulnak a dolgok,lehet,h így könnyebb a megtermékenyülés? Volt olyan aki sosem lett terhes megszakitással,de szülés után már attól is?


2016. aug. 5. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

A kettő között nincs összefüggés.

A megtermékenyüléshez megfelelő közeg kell,egy egészséges petesejt meg persze egészséges hímivarsejt.

Az nem befolyásolja a teherbeesést,hogy egy picit tágabb a méhszáj,a többi részed meg jó esetben olyan,mint előtte volt

2016. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi pont így voltunk. Első gyerek előtt évekig "védekeztünk" megszakításos módszerrel, nem lettem terhes, csak mikor már akartunk gyereket. Egy éves volt a lányom, mikor egyetlen alkalommal megint így akartunk védekezni, és rögtön terhes lettem. Nem tudom, van-e összefüggés, de nálunk pont így alakult.
2016. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van hozzá köze. Valamennyi biztosan. A hormonok is máshogy mukodhetnek eleve. Persze attól függ, mennyi spermium kerül beléd.
2016. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!