Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz a házasságom és kiderült...

Rossz a házasságom és kiderült hogy terhes vagyok. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lettem terhes amikor tablettát szedtem. Próbáltam megjavítani a kapcsolatot de nem működik. Van egy férfi akit időközben megismertem össze akartunk költözni.Már a válópert rendezzük a férjemmel.Most mit csináljak?
2016. aug. 7. 12:33
1 2
 11/17 Andtica ***** válasza:
21%
előző vagyok. Jaa, és igen felelőtlen voltál. És katyvasz az egész. De ne egy baba igya már a levét.
2016. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%

Kié a gyerek??

Nem hinném,hogy összebútorozást tervezel egy olyan pasival,akivel még nem feküdtél le...

2016. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az exé?
2016. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy az exé. Én sem így terveztem a házasságom adtam az exnek egy utolsó esélyt de nem működött. Még senkinek nem szóltam a tesztről. Az anyagi helyzetem nem lesz túl jó, hiába lesz munkám.
2016. aug. 7. 15:40
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

Az új pasi biztos repesni fog, hogy szexelt a férjével és terhes lett. Majd bevállalja... Hát hogyne.

Kérdező: legjobb lenne titokban elvetetni.

2016. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagyok abortuszpárti,de ez esetben elvetetném.Sajnálom....


Most van esélyed újra kezdeni és boldognak lenni.Ha megtartod akkor egyrészt a férjtől sem fogsz soha 100%-an megszabadulni,másrészt nem hiszem,hogy egy friss kapcsolatba egy férfi bevállal babásan.Kizártnak tartom!Persze mondhatja bárki,hogy sokan egyedül nevelik fel,ez igaz,de én nem látom boldognak ezeket a nőket egy kicsit sem.

2016. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, ha megtartod, az új pasikával vége, azt ugye, tudod?
2016. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!