Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, ma...

5 hetes terhes vagyok, ma délután pisilésnél egy kis mandarinnyit véreztem. Estére teljesen elmúlt. Nem volt görcs, hasszurka, semmi fájdalom. Holnap megyek dokihoz. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Első babám is és ez a terhesség is Clostys, az elsőnél utrogestant kaptam rutascorbinnal. Ha nincs továbbra vérzés, lehetséges, hogy megmarad a terhesség? Most éppen pihenek, vettem be egy magnesi citritit. Volt valakinek hasonló? Talán picit megerőltettem magam. Tegnap krumplit szedtem, ma pedig elég sokat bicikliztem, kb 4x2-3km-ert.

2016. aug. 14. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy vagy, mi volt az orvosnál?
2016. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmi gyógyszert. Aztmondta a doki, hogy nem lát semmit. Jövőhéten kell visszamenjek. Akkorra már megint lesz a saját orvosom. Hát ennyi volt. Másfél év próbálkozás, Clostilbegytes hónap, majdnem 6 hét.
2016. aug. 15. 18:27
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. :( Gondolom a nem lát semmit azt jelenti, hogy semmi babára utalót nem mutat az uh.

Ahogy ez összejött, úgy sikerülhet a következő is bármikor, ne add fel! :)

2016. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!