Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Julius27. en volt utoljara...

Julius27. en volt utoljara meg a havi verzesem. Ma teszteltem, pozitiv lett. Mikor erdemes orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 15:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon ritkan faj a hasam,de gyengen!Olyan mindjart megjon erzesem van meg neha,de persze nem verzek ! :) de azt olvastam ez termeszetes meg ilyenkor! :) nekem is van hanyingeren.Meg a mellem nagyon faj es a bimbom!
2016. aug. 17. 19:49
 12/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma voltam dokinal,de nem volt az en orvosom akihez tartozom.Konkretan ketto percet voltam bent.Csinalt egy huvelyi uh-t ami kb.5mp volt,majd azt mondta lat valamit jojjek vissza egy het mulva! :O Azt mondtam neki de megis mit lat?Az volt a valasza nem tudja??? :O szoval most izgulhatok egy hetig,hogy mi van..! :( Egy het mulva mar az en dokim lesz.Remelem majd jo hireket kapok.Csak nem ertem,hogy miaz,hogy lat valamit..de nem tudja mit???Hihetetlen.!!!!!Meg egy papirt sem kaptam,hogy ott voltam a vizsgalaton.Majd kiderul egy het mulva,hogy mi is van..nagyon szomoru vagyok! :(
2016. aug. 23. 11:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem, 8 hetesen azért már látni kell, hogy van e baba vagy sem.
2016. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Anyos szerint csak leakart razni,mert nem hozza tartozom.Es egy het mulva lesz az en dokim aki nagyon rendes.De azert nagyon kiakadtam,hogy miaz,hogy hat lat valamit de nem tudja mit,majd ha az en orvosom lesz egy het mulva jojjek vissza..hat kiakadtam.Meg miaz,hogy meg egy papirt se adott amin lenne barmi is leirva..hogy hany milimeter a nyalkahartya vagy barmi..nem ertem..!!!! :( van ketto eros pozitiv tesztem,a mellem nagyon faj es a ketszeresere nott,a bimbom is erzekeny..nem ertem! :(
2016. aug. 23. 11:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi az h nem adott leletet? 😱 Tuti nem tette volna zsebre amit kap tőlem!

Kitartás addig.


8as voltam.

2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani de miêrt nem kêrdezted meg a papirt?

Meg miért nem vártál addig még jön a dokid visszs?


Mások ha megtudják van orvosod tojnak Rád sajnos!

2016. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor tudtam meg,mikor beadtam a papirokat,hogy a dokim szabin van,es gondoltam akkor megnezetem magamat ha mar eljottem..de kar volt.Mert csak idegesseget hozott ram a doki.De ma is csinaltam egy tesztet es az is pozitiv lett.A papirokra annyit mondott,hogy o beviszi a gepbe es ennyi...nincs papir....!! :O
2016. aug. 23. 21:31
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Úgy bánnak az emberrel mint egy kutyával.

Biztos minden rendben van.

Élvezd a terhességet!

:)

De ha ideges vagy menj el magánultrahAngra!

Ott tuti kedvesek lesznek.

2016. aug. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!