Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen befeszült a babám,...

Teljesen befeszült a babám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
41+3 hetes kismami vagyok. Ma úgy mozdult egyet a kislányom, hogy érzem, feszíti magát. Reggel óta kőkemény a hasam, de csak mióta így helyezkedett. Fájások nincsenek, a meleg víz nem segít, mit tehetnék? Nagyon kellemetlen ez így.

2016. aug. 18. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy be van feszülve. hasad nincs lentebb? lehet egyszerűen csak bekerült a szülőcsatornába és a feneke előre billen, így a hátával megfeszíti a hasadat. feküdj a hátadra és simogasd, hátha kimozdul. aztán meg menj szülni! gyors és könnyűt :)
2016. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Köszönöm szépen az aranyos kommentedet, nagyon jól esett! :)

A hasam már egy ideje leszállt, illetve a formája sem változott reggel. Legalábbis én nem látom. :) Próbáltam egy kicsit "lökdösni", hogy menjek arrébb, de elég makacs. :) Meg annyira kemény, hogy nem is igazán érzem kívülről, hogy hol van, nem nagyon lehet benyomni sem a hasam. Ha meg rugdos is egy kicsit, teljesen kikészít. :D Nagyon rossz. Igazán kibújhatna már. :)

2016. aug. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!