Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreket várók! Ti meddig...

Ikreket várók! Ti meddig dolgoztatok terhesen?

Figyelt kérdés
most 8 és fél hetes vagyok. semmi gond az extrafáradtságon kívül. egyelőre nem szeretném otthagyni a munkahelyem. de tele vagyok félelemmel az ikerterhesség miatt. annyi felmerülhető komplikációról olvastam már. ilyenkor utálom az internetet :D szóval ti meddig jártatok be dolgozni? az orvosommal még nem beszéltem erről eddig

2016. aug. 19. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Az orvosodra figyelj ne arra amit a neten látsz! :) Én 20.hétig dolgoztam, de én nem vártam ikreket! Örülj ha egyáltalán enged dolgozni a dokid, az ikerterhesség azért mégiscsak dupla igénybevétele a szervezetnek! ;)
2016. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én vérezgettem az elején, így a 8. heti vérzés után már nem mentem vissza dolgozni. Ismerősöm még nagy pocakkal is dolgozott, kb. a 30. hétig lehetett.
2016. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
21 hetesen hagytam abba az ikrekkel, nehezen is bírtam, meg voltak is gondok.
2016. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem azt mondta az orvos, hogy a 20. héttől javasolja abbahagyni a munkát.

A 13. héten járok kétpetéjű ikrekkel,de még semmi különbséget nem érzek az egyes terhességeimhez képest (a hasam sem igen nő, és fáradt is ugyanannyira vagyok mint egy babával).

2016. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24. hétig. 1 napot terveztem még, de kórházba kerültem. Addig semmi bajom nem volt.
2016. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

20 hétig dolgoztam. Az orvosom már az elejétől táppénzre küldött volna, de jól voltam, nem akartam otthon lenni. Egyedül az volt rossz, hogy tömegközlekedéssel, két átszállással jutottam el a munkahelyre, és sokat kellett állva várni, utazni, és akkor fájt a hasam.

Így is elég uncsi volt, semmi bajom nem volt, 40. héten szültem...

2016. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 hétig.1 napom lett volna, de bekerültem kórházba, addig nem volt semmi.
2016. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem ikreket vártam, de a 3. trimeszterben nagyon nehezemre esett már bemenni. Ebből kifolyólag ha ikreket várnék legfeljebb a 20. hétig dolgoznék, nem akarnék kockáztatni semmit. Az ikerterhességnél jobban kímélném magam, az utolsó hónapokban csak pihengetnék és annyit mozognék, amennyitől még nem fáradok ki.
2016. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!