Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kozeledhet a szules ideje?

Kozeledhet a szules ideje?

Figyelt kérdés
37.hetes multam. Vasarnaop es hetfon negyszer volt hasmenesem, kedden delelott bal oldalon fajt a hasam rovid ideig, szerdan egesz nap nagyon mocorgott a baba es tobbszor fajt a hasam alul, ma reggel pedig hatfajas es kis derekfajas is volt. Amugy 3. napja pedig fejfajassal ebredek. Plussz ma vettem eszre, az arcom ksse felvan puffadva.

2016. aug. 19. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy közeledik, hisz 37 hetes vagy. A jelek, amiket írsz, ezt erősítik. Ettől még lehet, hogy 2 hét múlva akar megszületni a babád.
2016. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem irtam, de a heten minden nap, es ma is nagyon kemenyedik a hasam.
2016. aug. 19. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen 37 hetesen.

De azóta 39 vagyok és még mindig semmi:D

2016. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor te mar barmelyik napra varhatod a picurt. Es te hogy erzed magadat igy az utolso heten, az utolso napokban? Felsz a szulestol, bent lesz a ferjed is? Mivel toltod napjaidat? En nemtudom miert, de napok ota ejszaka sem alszom jol, kimegyek wc re, azutan csak ulok az agyban mert tudom ha fekudnek is csak forgolodnek. De amikor masnap delelott valamikor ebredek, mindig fejfajasom van. Ma pedig a szemem fajt nagyon.
2016. aug. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!