Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normalis a barnazas?

Mennyire normalis a barnazas?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Nyaralas miatt 4 het utan tegnap voltam eloszor egyutt a ferjemmel. Reggelre barnas valadekot toroltem le. Nem valtott at a nap folyaman piros verre, de a huvelybol meg mindig jon ez az enyhe barnas valdek. Orvosnal voltam, szerdara kaptam idopontot uh-ra. Utrot szedek napi 3 szemet.
2016. aug. 22. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én felkeresném az ügyeletet a helyedben...legalábbis én akkor nyugodnék meg.
2016. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És az orvos mit mondott rá?
2016. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én barnáztam, azonnal rohantam az ügyeletre, és a 2. után írtak fel Duphastont. Így, hogy már szeded az Utrot... Nem tudom. Azért én lehet bemennék, mert lehet megemelik az adagot vagy csak megnyugtatnak, hogy minden rendben.
2016. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit a doki, egybol utalt a korhazba, de oda meg csak szerdara kaptam idopontot. (Kulfoldon elek, itt maskeppen mennek a dolgok, mint otthon)
2016. aug. 22. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom külföldön van e Rutascorbin,erősíti az érfalat.Szedhetsz 3x2-t.

Én is barnázgatok,előző terhességemnél véreztem is,nálam haematóma okozta.Dicynonet is szedtem és szigorú fekvés.

2016. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Magne B6 is mehet?

A derekam le akar szakadni, bar az mar az eleje ota. A hasam neha nyillal.

2016. aug. 22. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak ennyit tudsz tenni, akkor próbálj sokat pihenni, és szedd, amit felírt az orvos. Szorítok!
2016. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyeletes orvos illetve magan orvos mindenhol van,oda nem napok mulva adnak idopontot ilyen esetekben hanem azonnal.en is kulfoldon elek,Nekem is voltak hasonlo tuneteim,azonnal megvizsgaltak ugyeletes dokik Persze fizetos,dehat ennyit megèr az hogy nyugodtak legyunk ilyen esetben a baba a legfontosabb hogy jol legyen.Ha ovszer nelkul voltatok egyutt a ferjeddel,lehet kaptal egy enyhe fertozest,ezt mindenkepp minel elobb latnia kellene dokinak,!Drukkolok neked hogy minden rendben legyen,!ird meg majd mikor tudsz eredmenyt!20 h km
2016. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magne B6ból is lehet 3x-4x 2szem ha úgy érzed,vagy magnerot 3x2,vagy magnosolv 1-2tasak\nap.
2016. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!