Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap alatt 3 kg-ot nőtt a...

2 nap alatt 3 kg-ot nőtt a súlyom! Mitől lehet, amikor szinte alig ettem? Vizesedni vizesedek, de nem durván. Annyi, hogy tegnap annyira kívántam a folyadékot este, hogy megittam vagy 1,5 liter vizet.

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok.
2008. okt. 1. 07:59
 1/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom 140/85, 120-130/80 szokott lenni.
2008. okt. 1. 08:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


az hogy két nap alatt ennyivel nőtt a súlyod, az nem normális dolog, főleg hogy most már nincs olyan nagyon meleg, mert még akkor szokott az ember egy kicsit feldagadni. Nekem toxémiám volt az első terhességemnél és nem akarlak elkeseríteni de így kezdődött. AZ elején én nekem sem volt látványos a dagadás, de a súlyomon észrevettem, főleg hogy nem is ettem sokat. A vérnyomáson ugyan ennyi volt, amikor nekem a dokim vérnyomáscsökkentőt írt fel. Igaz, hogy nekem a vérnyomásom az utolsó pár napban ment csak fel. Amíg a vizeleteddel nincs gond, addig nincs nagy vész:)

addig is, sómentes konyha és sok folyadék!

2008. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mára is 3 kg-mal többet mutat a mérleg?

Mert azért is mutathatott többet, mert többet ittál, és kijönni akkor még nem jött ki.

Amúgy szerintem a vizesedés vagy a folyadékfogyasztás miatt lehetett.

Nálam is van olyan, hogy estére 1 kg-mal többet mutat a mérleg, de reggel mikor ráálok, akkor újra minden a régi. Hisz az étel addigra megemésztődik, a folyadék pedig távozik pisilés illetve éjszakai izzadás következtében.

23 heteskismama

2008. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nehogy toxémiás legyél!
2008. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggel 3 kg plusz volt rajtam tegnaphoz képest, most újra mértem, már csak 1,5 kg-mal vagyok több.
2008. okt. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!