Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire baj, ha kb egy héten...

Mennyire baj, ha kb egy héten keresztül minden nap megiszom 1-2 deci kólát? Jobban mozog tőle a babácska és megnyugtat.

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem kávézól is még mellé, akkor szerintem nem baj. Vigyázni kell ne vidd túlzásba a koffeint.
2016. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben elhagynám a kólát, de legalábbis csökkenteném. rengeteg kálciumot kivon a szervezetedből, így az övéből is. egyél ink csokit, attól is beindulnak, vagy beszélj, énekelj neki, bármit, de csak a saját megnyugtatásodra ne tedd ki ennek
2016. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kavarós "kávét" szoktam inni fejfájás ellen, de kb kétszer annyi vízzel/tejjel, mint az előírás. A kólát sem ittam az eddigi idő alatt, csak amióta elkezdett mozogni, azóta ha van néha hogy kevesebbet mozog, akkor kicsit aggódom, olyankor szoktam inni egy kis kólát, hogy jobban érezzem a mozgást.
2016. aug. 23. 07:55
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Mivel 100 alatt van legtöbbször a vérnyomásom, (90/60 általában), ezért a dokim kifejezetten ajánlotta a kávét, kolat. Napi 1-1-et iszok meg, semmi gondot nem okozott eddig. A kóla a dobozos, 0,33-as kiszerelesu, a kave pedig tejeskave.
2016. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baja nem lesz tőle se a babának, se neked. Mértékkel kell mindent fogyasztani, nem ész nélkül, az a lényeg.
2016. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Azért mozog jobban, mert hat rá a koffein, és felélénkül.

És lehet, hogy mocorog, de mondjuk csak kicsiket, esetleg épp szundikál, és teljesen feleslegesen izgatod fel, csak hogy te megnyugodj.

Nyugi, lesz még olyan, mikor fél éjjel fogsz hozzá rimánkodni, hogy álljon már le egy percre, mert te aludnál, ha nem rúgná ki a bordáidat. :)

2016. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Az meg mindegy, hogy mennyi vízzel iszod a kavarós kávét, nem abban van a koffein, hanem magában a kávéban. Jobb a csökkentett koffeintartalmú kávé, vagy ha fél adagot keversz el egy kevés vízzel.
2016. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

És ezért iszol kólát,hogy felpörgesd vele, aztán meg megnyugszol,mert akkor érzed mozogni?

Szerintem ezt fejezd be sürgősen! A magzatok még sokat alszanak,nem kell éjjel nappal pörögniünk,hogy anyuka nyugodt legyen.

Mit szólnál,ha aludnál éppen erre valaki odamegy és belédnyom fél liter kávét csak,hogy megnyugodjon,hogy mozogsz??

2016. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
A kólában foszforsav van,ami kivonja a kálciumot a csontokból, fogakból. A baba épp most építené be ezeket. Szóval nem, napi szinten semmiképpen nem.
2016. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Csúnya dolog felzaklatni a magzatot azért, hogy te megnyugodj! Napi fogyasztásra amúgy sem ajánlanám én se a kólát a csontokra gyakorolt hatása miatt.
2016. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!