Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti Zöld folyást...

Terhesség alatti Zöld folyást mi okozatja? Kinek jött elő? 34hkm

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma figyeltem fel rá,hogy a folyásom fel erősödött és zöldes színű lett! Más tünet nincs se viszketés se semmi nemi életet a baba miatt már vagy 3hónapja nem élünk tehátktehát kíváncsi vagyok mi válthatta ki illetve mivel kezelik a babának nem lesz-e tőle baja illetve találkozott-e más is ilyesmivel terhessége alatt ?a a válaszokat előre is köszönöm!!34hkm
2016. aug. 23. 18:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
fertőzés, vagy lehet akár magzatvíz szivárgás is, ha meconiumos a magzatvíz. de menj orvoshoz ahogy tudsz.
2016. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Trichomonas, orvoshoz kell menni vele. Vetélés, koraszülés is lehet belőle.
2016. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Azonnal menj orvoshoz! Ez valószínűleg fertőzés lesz!
2016. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnapután tudok el jutni leghamarabb azért kérdeztem rá.
2016. aug. 23. 18:32
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

2 nap egy fertőzés esetében sok idő lehet.

Én nem várnék annyit, megoldanám!

2016. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%

Nincs két napod. Ezt vagy megérted, vagy baj lesz belőle. Halál, fogyatékosság, egyéb súlyos következmény.

A hozzáállásod egyenlő azzal, hogy levágja a fűrész tőből a karod és te csak holnapután tudsz elmenni az orvoshoz.

2016. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nyilván azért írtam hogy holnap után tudok el jutni mert sehogysem megoldható. Ezért kérdeztem hogy találkozott esetleg valaki ilyesmivel a terhessége alatt mivel kezelte stb. Nem fogok neki állni kezelni magam semmi ilyen jellegű dolog fel sem merült bennem. Csupán érdekel
2016. aug. 23. 18:44
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nem tudja senki otthon kikezelni.

És olyan nincs, hogy nem tudod megoldani! Szerintem az egészséged és a babád egészsége többet ér.

Nem tudom, hogy milyen okod van rá, hogy csak akkor tudsz, de oldd meg, ha jót akarsz magatoknak!

2016. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
De miert ne lenne megoldható? Taxi, ismerős, szomszéd, mentő? Jó, a mentő lehet ki se jön ilyenért, nem tudom, szerencsére soha nem volt szükségem rá. De ilyen esetben nem kérdés, hogy meg kell oldani! Mondanám, hogy lehet, hogy semmi, de jobb a biztonság, és inkabb nézesd meg magad... De a helyzet az, hogy nagy az esély rá, hogy baj van. Percek számíthatnak!
2016. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

34 hetes vagy, és nem tudod megoldani, hogy orvos lásson? Ilyen nincsen, ezt nem hiszem el.

Majd ha meglesz a gyermeked, és vele kell orvoshoz sietni, akkor is itt fogsz érdeklődni, és várni napokig? Felelőtlenség netovábbja.

2016. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!