Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti Zöld folyást...

Terhesség alatti Zöld folyást mi okozatja? Kinek jött elő? 34hkm

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma figyeltem fel rá,hogy a folyásom fel erősödött és zöldes színű lett! Más tünet nincs se viszketés se semmi nemi életet a baba miatt már vagy 3hónapja nem élünk tehátktehát kíváncsi vagyok mi válthatta ki illetve mivel kezelik a babának nem lesz-e tőle baja illetve találkozott-e más is ilyesmivel terhessége alatt ?a a válaszokat előre is köszönöm!!34hkm
2016. aug. 23. 18:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha beindul a szülésed és nem megoldható, hogy bemenj a kórházba, akkor visszatartod? :O :DDDD


Nem fogod fel agyilag, hogy épp veszélyben van a babád, ugye?

2016. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Most azért osztja itt nekem mindenki az észt meg hogy felelőtlen vagyok stb. Nyilván bem tudom meg oldani azért irtam ide de itt is megtalálható a sok rosszindulatú okoskodó ember aki nem egy nem két kérdést hasonlóan fel tesz.szó sem volt arról hogy én majd itthon neki állok kezelgetni magam. Csupán tapasztalatokra Voltam kíváncsi de látom hiba volt erre az oldalra tévednem sokan pont az ilyen tulspilázós emberek miatt meg a kérdést sem merik fel tenni.
2016. aug. 23. 19:23
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Te hülye vagy
2016. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az előttem szólóval! Beteg az agyad!!!!!! Azert írjuk, hogy menj kórházba, mert nem akarjuk, hogy baja legyen a babádnak!!! Idióta!!! A te fajtád az, aki utana azt a kérdést teszi fel, hogy feljelentheti-e az orvost, hogy nem vette eszre, hogy baj van, vagy mert lebszta, hogy idióta és időben be kellett volna menni! Gyökér
2016. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Vicces egyébként ami itt megy!:D az ember fel tesz egy kérdést és egy egyszerű választ vár... Nem ész osztást meg hasonlókat. Bele haltak volna páran ha nem szurkáltak volna be gondoltam hogy nem fogok itthon ülni heteket. Én is neki allhatnék itt minősiteni az embereket de inkább nem teszem :D ha nem tudsz a kérdésre válaszolni egyáltalán minek szólsz hozzá? Magamtól is tudom hogy orvoshoz kell mennem basszus.
2016. aug. 23. 19:36
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
De nem érted, hogy csütörtökig meghalhat a babád??? Nem viccből írták, h menj be az ügyeletre azonnal.
2016. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
"Magamtól is tudom hogy orvoshoz kell mennem basszus." azt a részét nem érted, hogy nagy baj lehet ezért lényegében AZONNAL orvoshoz kéne menned. Nem 2 nap, hanem ügyelet, MOST!!!
2016. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Hihetetlenül buta vagy 😂😂😂
2016. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Majd legyszi 3 ev mulva ird meg az ovitok nevet. Csak hogy masoknak hasznos legyen.
2016. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 piroska és a farkas ***** válasza:
42%
Kérdező! Ha leírnàd , h mi akadàlyoz, talàn tudnànk segíteni megoldàst keresni. Èn ismerek olyan fiatal felnőttet, aki eltöltött " egy kis" időt a zavaros magzatvizében, születése óta magatehetetlen. Ne kockáztass. Pillanatnyilag semmi sem lehet fontosabb.
2016. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!