Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudok pénzt adni...

Ha nem tudok pénzt adni szülésnél vagy keveset adok bunkók lesznek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen minden elment babaszobára,kellékekre,ruhákra..és pont hónap legvégén szülök.
2016. aug. 23. 18:41
1 2
 11/11 H_Vivien ***** válasza:
Nekem fogadott orvosom volt. Én kerek-perec megkérdeztem, hogy mennyi a tarifa, én így tartottam tisztességesnek, ha már fogadott orvosom volt. A válasza az volt, hogy neki nincs tarifája, ha úgy gondolom, hogy adok Neki, akkor én döntsem el, hogy mennyit, de állami kórházban fogok szülni nem magánkórházban. Én ezt korrektnek tartottam, mert így az anyagi helyzetemhez tudtam kötni, hogy mennyit kap. Adtam Neki amikor eljöttünk a kisfiammal a kórházból. Hozzáteszem nem vagyunk milliomosok, de a 9 hónap alatt megoldottuk, hogy adjunk Neki. Ennek ellenére, hogy nem tudta, hogy kap-e, nagyon kedves volt a 9 hónap alatt, végig a szülésnél, igaz a szülésznő volt velem többet, de nagyon sokszor jött, nézte a ctg-t, vizsgált, burkot repesztett, ellenőrzött, mert indított szülés volt császárral a végén. De volt ott több doki is, akinek nem lett volna dolga odajönni hozzám, mégis megtette. Akkor is miközben vajúdtam és már a kórteremben is. Mindegyik dokinak volt egy jó szava a betegehez.
2016. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!