Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire igaz hogy ha...

Az mennyire igaz hogy ha keveset mozgok akkor a szülésnél nehezen is fogok tágulni? Ezt csak ugy hallottam de nemtudom hogy mennyire igaz! Én mozgok eleget itthon csak kiváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Én szinte végig dolgoztam, egész nap mentem, +takarítás, főzés, mosás, házfelújítás

A 42.héten a külső méhszájam még csak egy újjnyira volt nyitva, úgy jártam, hogy még fájásaim sem voltak.

Mindenféle próbálkozás után végül is megcsászároztak.

DE ez persze én voltam..

Sokban függ a genetikátol is.

2009. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem én nem vagyok arról meggyőződve, hogy biztosan ok-okozati összefüggés a kettő között. Nem mindenkire jellemző, de a sportolók inkább nehezebben szülnek mint könnyebben.
2009. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sportos életmódot folytatok, napi rendszerességgel sportolok, kemény a hasizmom is. A szülés beindulása előtt is éppen keményen tornáztam, és nem kismamatornát.

Hát ami azt illeti, 12 óra vajúdás után megcsászároztak mert nagyon nem tágultam.:((

Na azért most naponta tornázom de csak finoman....

Unokatesóm alig mozgott és szinte kipottyant belőle a baba.

Üdv: 31 hetes kismama

2009. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmi köze nincsehhez. ez alkat kérdése..Ugyan ugy, mint a has mérete...
2009. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A terhességem utolsó 4,5 hónapját szigorú fekvéssel töltöttem, csak zuhanyozni és WC-re menni állhattam fel. Se főzés, se mosás, se takarítás, semmit nem lehetett csak feküdni. A férjem vezette a háztartást és látta el a nagyobbik gyerekünket. Azonnal indultunk ahogy megéreztem az első fájást. Mire beértünk a kórházba, már 4 ujjnyira nyitva voltam és szinte nem is fájt. 45 perc múlva karomban volt a babánk. :-)
2009. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!