Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy mensitől...

Normális az, hogy mensitől számítva 17, még a baba méreteiből ítélve 16 hetesen még nem érzem, hogy mozogna a baba? és még mindig hason tudok csak aludni! Az nem baj?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? Első babát többnyire a 19-20. hét környékén lehet először, és biztosra érezni.

Sőt lehet, érzed már, csak összekevered bélmozgással pl.

16 hetesen még nagyon kicsi ahhoz, hogy félreérthetetlenül tudd őt érezni.

Pár hét múlva már biztosan fogod tudni, hogy mikor mocorg, mikor nem.

Én 20 hetes voltam, mikor biztora mertem mondani, hogy igen, ez ő.

23 hetes kismama

2008. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval.teljesen normális, én a 18. héten éreztem először a babámat.
2008. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én 18 hetesen éreztem először, bár annyira gyenge volt, hogy nem is voltam biztos abban, hogy a baba volt. Majd jó egy hét múlva éreztem legközelebb, de még azután is erősen koncentrálnom kellett rá egy ideig. Most a 32. hétben már az egész felsőtestem beleremeg, akkorákat rúg... Szóval csak türelem.

A hason alvást pedig addig csináld, amíg jól esik. Én is úgy szerettem és bár próbáltam másképp elaludni, mindig hason ébredtem. Majd egy idő után már kényelmetlen volt, azóta már álmomban sem fordulok hasra.

2008. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,csak már teljesen kétségbe voltam esve,hogy más már mondja,hogy első babánál 17 hetesen érzi!
2008. okt. 1. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. 20 hetesen mindenki mondogotta, hogy menjek orvoshoz, mert már rég éreznem kellene a babát. Jól ráparáztattak, így elmentem, megnézettem 20+4naposan, semmi baja nem volt, másnap pedig már éreztem is. Van aki előbb, van aki később érzi, függ attól is, hol van a méhlepény. Nekem a melsőfalon van, azért éreztem később. Hason pedig addig aludtam, míg a babó hagyta, de még most is sokszor alszom félig hason, ha nem jó neki, úgyis jelez. Minden jót! 32 hetes kismama.
2008. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel elég csontos, széles termet vagyok, a babám úgy elbújt, hogy én a 22. héten éreztem talán már valamicskét. Ne aggódj, még rengeteg időd van, hogy érezd.

A hasról meg annyit, hogy néhányan még nálam sem veszik észre, hogy babát várok, pedig nem vagyok kövér.

32 (!) hetes kismama

2008. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!