Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok azóta...

Amióta terhes vagyok azóta küzdök székrekedéssel és sajnos vérzést is tapasztalok sokszor a székrekedés végén. Mit lehet ez ellen tenni? Másnak is volt hasonló tünete?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 00:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hunyadi gyógyvizet próbáld ki,az segít
2016. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én is végig székrekedésselküzdöttem a terhesség alatt, pedig mindent ettem. Aranyér lett a vége, ami azóta is megmaradt, pedig 2,5 éve szültem. Nekem végül az segített, hogy reggel éhgyomorra egy kanál lenolaj és rá fél liter langyos tea.

Amiket még kipróbáltam, de nem sokat segített: probiotikum, joghurt, házi szilva és barack lekvár, rostos üdítő, zabkása, Mira gyógyvíz, mindenféle gyümölcs. Nekem a beleimet nyomta a baba és azért szenvedtem ennyit.

2016. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!