Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9,10 napja volt peteérésem,...

9,10 napja volt peteérésem, ma néha enyhe mensis görcsöt érzek reggel csináltam egy tesztet de negativ volt, szombaton menstrualnek. Baba lehet? ) )

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 07:16
1 2 3
 11/26 Heatherx ***** válasza:

Mindenesetre a mensid utolsó napján tesztelj egyet ha nem jelentkezik és írd meg. :)

Ha halványat kapsz akkor készíts majd még egyet és a reggeli vizelettel mert én is kétszer kaptam alig látható, de pozitív tesztet. :)

Sok szerencsét!

2016. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Rendben megirom,koszonom a valaszokat! :)
2016. aug. 29. 12:09
 13/26 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 8 hetes már látszik a baba és van szívverése.

Én nem éreztem semmit de az égvilágon semmit azon kívül hogy egy hete nem jött meg ez volt az első tünet.

Az enyhe görcsök az szerintem a leendő mensire utal-SORRY.

Talán az egyetlen tünteme, az hogy nagyon melegnek éreztem az egész testem mint egy csibekeltető.

Mi nem is terveztük csak késő őszre a babaprojektet és abbana hónapban amikor megfogant épp nyaraltunk külföldön és össz vissz egyetlen egyszer volt sex. Én tutti biztos voltam hogy nem lehet terhesség belőle, így nem is teszteltem csak majdnem 2 héttel azután hogy késett a mensi. 3 nap múlva már az orvos gratulált. :)

Aktus után 14-18 nappal kell először tesztelni előbb felesleges.

Talán annyi tünetem volt hogy az egyetlen egy sex után én egy jó héttel párszor hasfájást éreztem és nem is mentem semmilyen kirándulásra a szigeten,hanem ücsörögtem a medence mellett, ez úgy 2-3 napig tartott aztán elmúltak a hasi görcsök de én ezt annak tudtam be hogy a férjemnek nem kicsi a szerszáma ;)

2016. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én 37 vagyok így nekünk is jött a sok okoskodás ismerősöktől és ismeretlenektől hogy ebből bizony évek múlva lesz baba, meghogy ilyen és olyan adatok kellenek hozzá, ha efölött van nem lesz terhesség, ha ez alatt van akkor sem és tutti hogy inzulinrezisztens vagy nem vagy az akkor alulműködsz szóval egy tanácsom van: NE ÁLLJ SZÓBA SENKIVEL!!.

Jönni fog a baba, ha nem ebben a hónapban akkor a másikban és hidd el egy tünte van a korai terhesség, az hogy nincs semmilyen tünete. Mivel nincs hcg hormon és a méh is normál nagyságú semmilyen tünete nem lehet.

2016. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat azt irjak,irtak hogy bizony normalis a mensis gorcs beagyazodaskor stb.. :)
2016. aug. 30. 15:36
 16/26 anonim ***** válasza:
Rengetegen meg sem érzik. En is csak azert mert nyaraltunk egy teljes hónapot es nem kellett mást csinálnom mint saját magamra koncentrálni es egyszer csak észrevettem hogy jobban esik ha ülök. De en ezt a heves sexnek tudtam be. :)
2016. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

1,A spermiumoknak kell egy 24 óra mire elérik a méhnyakat ahol esetleg ott tartózkodhat a petesejt, vagy max egy 24 órát tudnak rá várni utána haldokolnak- orvosom szerint-

2, A megtermékenyített petesejt kb egy hétig vándorol mire eléri a méhet, az kb egy hét az orvosom szerint, mert ha ennél több akkor a baba beteg lesz és valszeg kémiai lesz a terhesség vagyis villámgyorsan el is tűnik.

3, Maga a beágyazódás is egy 2-3 napos folyamat.

Tehát aktustól számítva kb 2 hét az egész ezért szokták mondani hogy a nem-várt menstruáció napján vagy utána egy két nappal szabad csak legelőször tesztelni.

A nők 98%-a nem érez semmit, ugyanúgy eszik, iszik-gyakran koktélokat is, tornázik, spinningel ha egy baba bent akar maradni az bent is marad...:))

2016. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol olvasol ilyet, de mensi szerű görcs akkor van, mikor meg kellene jönnie! Ezt sokan tapasztalják, de beágyazódáskor nem. Azonban, ha te az itteni kb 10 tapasztalat közül egyen azt érzed, h az a tiéd, akkor felesleges kérdezned... Nem a nők 95%-a nem érzi a beágyazódást, nem, nem jelentkezik vérzés. Ha nagyon ismered a tested, akkor talán észreveszel valamit pár nappal menzesz előtt, de az meg már 10en valahanyadik nap, ha nem rövid a ciklusod. Hogy van-e kivétel? Természetesen, lesznek akik 9ed napon halványat teszteltek, ám elég valószínű, h nekik hamarabb volt a megtermékenyülés. Én is 3 nappal a nemvárt előtt már pozit teszteltem, mert valami más volt. De előtte totál biztos voltam benne, hogy sikertelen volt a hónapunk...

De ha akarsz tesztelj! Én is tesztelős vagyok/voltam, de 9 dpo-n azért merész megkérdezni, hogy lehet-e baba. Igencsak kétesélyes...

Ettől függetlenül, hajrá, tesztelj bátran, de ne keseredj el, ha negatív lesz (még)!

2016. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
2016. aug. 30. 20:14
 20/26 A kérdező kommentje:
Itt a link utolso :)
2016. aug. 30. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!